Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İphone tavsiye eder misiniz ?

kardeş fabrika dediği amerika mı bilmiyorum ama amerikada telefon 200 dolar..kilitsiz..

New iPhone 5 - Buy Apple iPhone with Free Shipping - Apple Store (U.S.)

Ali hocam o fiyatlar 24 ay kontratlı olanlar... USA satış fiyatı 649$'dan başlıyor, o sayfadan soldan siyah olanı seçip bi alt sekmede 16 gb'ı yani 199$ olanı seçip bir de altındaki MAVİ yazılı olan yani contract-free olanı seçerseniz gerçek bomba orada, yoksa 200$'a kontratsız iphone olsa work and travel'ciler dünyanın parasını kaldırır :)

• Beğen
Reaksiyonlar: Ali
Ali hocam o fiyatlar 24 ay kontratlı olanlar... USA satış fiyatı 649$'dan başlıyor, o sayfadan soldan siyah olanı seçip bi alt sekmede 16 gb'ı yani 199$ olanı seçip bir de altındaki MAVİ yazılı olan yani contract-free olanı seçerseniz gerçek bomba orada, yoksa 200$'a kontratsız iphone olsa work and travel'ciler dünyanın parasını kaldırır :)

Doğrudur kardeş dediğim gibi iphone hakkında bilgim yok.

s2 ve 4s kullanıyorum donanım olarak iphone kağıt üzerinde s2 nin bile arkasında ama performans ve yazılıma gelince ios samsungu tokat manyağı yapar kenara bırakır samsung s2ye 4.1 jb güncellemesi daha gelmedi 4s kaç ay önce ios 6 güncellemesini aldı daha garibi ipohone 3 de aldı aynı günellemeyi. aynı oyunlar yüklü iosa 3 güncelleme çıkarsa androide ya çıkmıyor ya 1 güncelleme ve ek paket çıkıyor. s3 deseniz o ara modeldi zaten amiral gemisi oldu rakip çıkmayınca çok yakın arkadaşım s3 kullanıyor ama kabul ettiği bişey varki s2 tepkileri daha hızlı daha büyük ekran vb biraz daha hantallaştırıyor yazılım hala stabil değil vs vs.

4 ve 4s arasındaki farklara gelirsek

iPhone 4S'de olup iPhone 4'de olmayan özellikler:

• 2 kat daha hızlı çift çekirdekli A5 işlemci
  • 7 kat daha hızlı grafik işlemci
  • 8 saat konuşma süresi
  • 8 MP kamera, Full HD video kaydı (1080p)
  • İyileştirilmiş anten, iOS 5 işletim sistemi (artık ikisindede ios 6 var)
  • Siri uygulaması sayesinde mesajlarınıza konuşarak cevap verme.

14.1 HSDPA internet bağlantısı

s2 ve 4s kullanıyorum donanım olarak iphone kağıt üzerinde s2 nin bile arkasında ama performans ve yazılıma gelince ios samsungu tokat manyağı yapar kenara bırakır samsung s2ye 4.1 jb güncellemesi daha gelmedi 4s kaç ay önce ios 6 güncellemesini aldı daha garibi ipohone 3 de aldı aynı günellemeyi. aynı oyunlar yüklü iosa 3 güncelleme çıkarsa androide ya çıkmıyor ya 1 güncelleme ve ek paket çıkıyor. s3 deseniz o ara modeldi zaten amiral gemisi oldu rakip çıkmayınca çok yakın arkadaşım s3 kullanıyor ama kabul ettiği bişey varki s2 tepkileri daha hızlı daha büyük ekran vb biraz daha hantallaştırıyor yazılım hala stabil değil vs vs.

4 ve 4s arasındaki farklara gelirsek

iPhone 4S'de olup iPhone 4'de olmayan özellikler:

• 2 kat daha hızlı çift çekirdekli A5 işlemci
  • 7 kat daha hızlı grafik işlemci
  • 8 saat konuşma süresi
  • 8 MP kamera, Full HD video kaydı (1080p)
  • İyileştirilmiş anten, iOS 5 işletim sistemi (artık ikisindede ios 6 var)
  • Siri uygulaması sayesinde mesajlarınıza konuşarak cevap verme.

14.1 HSDPA internet bağlantısı

Caner hocam sizin söylediklerinize bir ek yapacak değilim ki aynı paralelde düşünüp aynı seyleri ifade etmeye hazırlanıyordum siz benden once davrandınız ve gayet güzel durumu ortaya kormuşsunuz..Bende bu vesile ile Ali kardeşimize sizin yorumunuza destek vererek cevap vermiş olayım..

Android yazılım Apple'in yarattığı iOSa rakip çıkmış olması gündeme düştüğü zamanda herkes icin bir alternatif oldu ancak yazılım destegi ve gelişimin kullanıcılara yeterli seviyede cevap verilebilirliginin yeterli olmamasi ve iOS un gelişim sürecini ve pazarlama stratejisi ile farkını ortaya koyması bence aradaki farkın açılmasını hızlandırmıştir..Android kullanıcılarının tek koz kullandıkları nokta appstoredan programların ücretli oluşu.!!! Suan telefonumda 150 ye yakin üncel kullanılan program mevcut bunlardan paralı olan bir elin parmaklarını geçmez..çok özel programlar icin Eyvallah ama gerek yazılımı gerek ekran çözünürlüğü gerek işlemcisi gerek şe vizyonu itibariyle Apple diyorum İphone diyorum..

Iphone 2 , iphone 3 , iphone 3s ,iphone 4, iphone 4s kullandim ve suandada 5 kullaniyorum bugune kadar kullandigim digerleri telefon gibi gelmiyor cidden. Iphone 4s i varken galaxy 3s alan arkadaslarim satip gene iphone a donduler emin olun telefonlar iphone ve digerleri oldu. Digerler bmw mercedes audi ise iphone bugatti diyorum baskada bisey demiyorum.

Valla iPod touch 5.nesil kullanıyorum çok güzel bir cihaz severek kullanıyorum.

• Beğen
kesinlikle iphone tavsiye ederim.. yasam şeklidir iphone :)) ben 7 aydır 4s kullanıyorm ve cok asırı memnunum..iphone 4s 'i satıp iphone 5 almam şu durumda ama yeni bir telefon alacak olsam kesinlikle iphone 5 alırım..

• Beğen
apple artık amerikada tlf üretmiyor
bütün üretimini çinde sagliyor :)
haberiniz olsun sadece tasarım california
Londra cihazlarini tavsiye ederim..

• Beğen
Geri
Üst Alt