Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İntihar Sebebi Foto..

wayy Arkadaş KaçTAne Kus bu işi Yapmış Yaa puhaha

durup düşünmek gerek şimdi bunlarda ne g... varmış beeeeee :)

Eski bir zamanda Cıvıc ım üstü aynısından olmuştu, aklınızda bulunsun: fırça şampuan ile girişilmemeli; gölgede, üstüne komple gazete kağıdı serilir ve devamlı sulanır, gazeteler hep ıslak kalmalı, yaklaşık 30 dakika bol sabır ile işlem yapılmalı, sonra nazik ve sakin hareket ederek, gazete kaportdan sıyrılmalı, zaten temiz boya gözüküyorsa işlem tamam demektir, sonrasında şampuana/süngere hücum.
Tabi aynı gün içinde tam işe yarar, 1 hafta beklenmişse, doğru frına..

Eski bir zamanda Cıvıc ım üstü aynısından olmuştu, aklınızda bulunsun: fırça şampuan ile girişilmemeli; gölgede, üstüne komple gazete kağıdı serilir ve devamlı sulanır, gazeteler hep ıslak kalmalı, yaklaşık 30 dakika bol sabır ile işlem yapılmalı, sonra nazik ve sakin hareket ederek, gazete kaportdan sıyrılmalı, zaten temiz boya gözüküyorsa işlem tamam demektir, sonrasında şampuana/süngere hücum.

Benim 1 hafta kalmıştı boya üzerinde..Yıkamacıya gittiğimde,tazikli suyu vurunca kuş pisliğinin olduğu yerdeki boya kökten kazınmıştı..:DSonra Auto king de lokal boya yaptırdım...Çok pis bişey bu kuş pislikleri...

" Lokal boya " yı nasıl birşey olarak tarif etmişlerdi size?

Resmen arabanin ustune etmisler:D

Caglar Abi gercekten bu verdigin bilgileri bir yere not ediyorum:)

Geri
Üst Alt