Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İnternetten Bocanegra İncileri

Buna rağmen nasıl oluyorda polo gti bocanegradan daha performanslı. Anlamış değilim. Tasarım ve aerodinamik desen bizde, motor ve şanzıman desem(Her ikisinde de aynı) aldığı ödül sayısını dememe gerek yok. Herhalde bnm izlediğim videodaki polo gti yüklüydü.

Tek birşey denir, boca'ya helal olsun... çok büyük bir iş bence onca arabayı geçmek..

musevıler nasıl cırak arar ?? az yemek yıyen cok calısan :) boca da oyle

boca sky'ı geçemedi galiba ben mi yanlış gördüm ama helal güzel makine saygılar

Abi ben diyorum bocanegra asktir ya harika senin yer ucagin daha baska hasan abicim:))

Buna rağmen nasıl oluyorda polo gti bocanegradan daha performanslı. Anlamış değilim. Tasarım ve aerodinamik desen bizde, motor ve şanzıman desem(Her ikisinde de aynı) aldığı ödül sayısını dememe gerek yok. Herhalde bnm izlediğim videodaki polo gti yüklüydü.

Sitemize uye olan polo gtili uyemiz kalktgndan beri bocanegrayla gorunmuyo bildigim kadariyla kesinlikle hic supheszki bocanegra polodan cok daha iyi bir araba:)

Bocanegra gözümde Peugeot 106 GTI gibi bir izlenim bırakıyor. aşk yani...

Geri
Üst Alt