Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İmzam Yok Olmuş. ??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

YCO

Kayıtlı Üye
nedeni bana açıklanmadığı ya da forumda imzalarla ilgili bi sıkıntı göremediğim için imzamın neden silindiğini ve sadece yazının kaldığını anlayamadım..imzamın kurallara bi aykırı bi durumu yoktu ki ne zamandır kullanıyodum zaten..bu konuda yönetimin bi fikri var mıdır acaba. ??

teşekkürler..

Yiğit resimde görüldüğü gibi imzanda resim kodları duruyor fakat belli bir süre sonra upload resim sitelerindeki linkler siliniyor. Seninde öyle oldu sanırım

13zv1qe.jpg

Ekli dosyalar

• 13zv1qe.jpg
    13zv1qe.jpg
    52.1 KB · Görüntüleme: 24
Boşver imzayı Yiğido:)zaten sattın arabayı da,eskisi kadar da online değilsin..:confused:

upload ettıgın sayfada sorun olmustur muhtemel kımse ımza sılmemıs yigido :)

Yiğit resimde görüldüğü gibi imzanda resim kodları duruyor fakat belli bir süre sonra upload resim sitelerindeki linkler siliniyor. Seninde öyle oldu sanırım

evet abi söylediğin doğru..2 imaj da ressim.net'ten olup da sadece 1'i gözükünce upload sitesinden olması aklıma gelmedi açıkcası.. :)
velakin işin ilginç olan kısmı arabayı sattıktan sonra imzamda ufak bi değişiklik vardı tekrar upload etmiştim yeni upload ettiğim sorun çıkarmış anlaşılan daha önceden yüklediğim duruyo nası oluyosa.. :)

Boşver imzayı Yiğido:)zaten sattın arabayı da,eskisi kadar da online değilsin..:confused:

bu aralar sürekli bowling oynuyorum abi ondandır.. :D :D

upload ettıgın sayfada sorun olmustur muhtemel kımse ımza sılmemıs yigido :)

mercii.. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt