Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İllere Göre Zorunlu Trafik Sigortası Taban Fiyatları

açıklayıcı faydalı bilgileriniz için teşekkürler...en iyisi seneye burdurdan sigortalatmak lazım...:)))

2006 larda Türkler , zarar ettikleri sigorta şirketlerini, akıllarınca yabancılara kastırdılar, şimdi Ceo lar oturup ağlasınlar......

Nevşehir, Niğde yok... Ben Nevşehir' den dönderdim ya plakayı, hata mı yaptım diye bakacaadım :D

güzel bir bilgilendirme paylaşımı. teşekkürler :eek:key:

ısparta bile cokmus 2 sene önce 85 tl gecen sene 113 tl bu sene 184 tl masallah :)

iller arasındaki rakamlara da fazla bakmayın, mesela bazı sigorta şirketlerinden bazı meslek gruplarına / yaşlara büyük indirim vardır, mesela İstanbul daki 40 yaşındaki bir öğretmenin kasko/trafiği , Nevşehirdeki 20 yaşındaki öğrenciden 2 misli az çıkabilir.
Yabancılar satın almadan önce bu kadar fark yoktu. Markaya göre de değişmezdi.

Geri
Üst Alt