Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlk teklif ....

Yada biz olmazsak olmaz modundalar

Sent from my iPhone using Tapatalk
Ya egoları da tavan tabii de :) Geneli ya aşk acısı çekmiş ya da çevresindeki arkadaşlarının tecrübelerinden korkmuş durumdalar. Ama hala ısrarla yanlış kişileri sevmeye devam ediyorlar...

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

simdi istanbul dısındayım donunce pesını bırakmamayı dusunuyorum bakalım

Başlıngıcı kötü yapmışsın, faceden evlilik teklifi kadını sarsar, facede kimse evlenmek için dolaşmaz, boş muhabbet, gönül eğlendirme yeridir. orada hiç söylemesen, beklesen iyi ederdin. önce güven vereceksin ve onu sevdiğini göstereceksin, arada geçen zamanı iyi kullanman gerekirdi ama büyük ihtimal başta seninde öyle bir niyetin yoktu. kızın soğuk bakmasının sebebi odur, teklif işi en son.

Başlıngıcı kötü yapmışsın, faceden evlilik teklifi kadını sarsar, facede kimse evlenmek için dolaşmaz, boş muhabbet, gönül eğlendirme yeridir. orada hiç söylemesen, beklesen iyi ederdin. önce güven vereceksin ve onu sevdiğini göstereceksin, arada geçen zamanı iyi kullanman gerekirdi ama büyük ihtimal başta seninde öyle bir niyetin yoktu. kızın soğuk bakmasının sebebi odur, teklif işi en son.

abi evlenme teklifi yapmadım cıkma teklıfı ettim ne telefonu ne bırseyı olmadıgı ıcın yazdım

Birde aracı arkadası bnde tanıyordum aracıda benı tanıyor ama hıcbırsey yapmadı anca bu ıs olmaz ugrasma vs hatta yazdıgı mesajı yollım

"Cesur kendi kendine iş yapacaksan beni katma"

"Soyledin cevabını bekle olumsuz olursa da cekilmeyi bil"

aracı arkadastan gelen

abi evlenme teklifi yapmadım cıkma teklıfı ettim ne telefonu ne bırseyı olmadıgı ıcın yazdım

Birde aracı arkadası bnde tanıyordum aracıda benı tanıyor ama hıcbırsey yapmadı anca bu ıs olmaz ugrasma vs hatta yazdıgı mesajı yollım

aracı arkadastan gelen

Kendiniz halledin aracı sokmayın bence. Özellikle bu cevaptan sonra. Yakınlık derecenizi bilemiyorum ama bu şekilde cevaplar aracı arkadaşın işi isteksiz yaptığını gösteriyor. İstemeden yenen aş ya karın ağrıtır ya baş demişler. Kendiniz halledin şüphe olmasın aklınızda.

aracı arkadastan gelen

aracı arkadaşın söylediği gibi yap, sabırlı ol, o çekil diyor ama niyetin ciddi ise çekiliyor gibi yap ama her şekilde niyetini belli et. kız kendisiyle ciddi ilgilendiğini hissetmeli, bunu hissederse duyarsız kalmaz, tabi gönlünde başkası yoksa. en büyük taarruzlar çekilme görüntüsü ardından yapılır...

Kendiniz halledin aracı sokmayın bence. Özellikle bu cevaptan sonra. Yakınlık derecenizi bilemiyorum ama bu şekilde cevaplar aracı arkadaşın işi isteksiz yaptığını gösteriyor. İstemeden yenen aş ya karın ağrıtır ya baş demişler. Kendiniz halledin şüphe olmasın aklınızda.

Bu cevabı yazan arkadasla konusuyorum ama eskısı gıbı değilim biraz daha mesafeliyim

Geri
Üst Alt