Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlk marşta çalışmama sorunu

Seyyan_87

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar. 25 km 1.4 lpg li 2014 ibiza arabam var. Araba gün içerisinde ilk marşa bastığımda zor çalşıyordu Son 1-2 haftadır ilk marşa bastığım da çalışıyormuş gibi oluyo stop ediyo hemen ardından marşa tekrar basıyorum çalşıyor. Benzın pompasına baktırdım sorun yok basınclar gayet güzel. Akü iyi dediler. Sorun neden olabilir acaba. Basına gelen var mı. Araba 1-2 gün yatınca bu şekildw oluyor gün içerisinde başka yapmıyor

Merhaba arkadaslar. 25 km 1.4 lpg li 2014 ibiza arabam var. Araba gün içerisinde ilk marşa bastığımda zor çalşıyordu Son 1-2 haftadır ilk marşa bastığım da çalışıyormuş gibi oluyo stop ediyo hemen ardından marşa tekrar basıyorum çalşıyor. Benzın pompasına baktırdım sorun yok basınclar gayet güzel. Akü iyi dediler. Sorun neden olabilir acaba. Basına gelen var mı. Araba 1-2 gün yatınca bu şekildw oluyor gün içerisinde başka yapmıyor
benim ibizada da benzer durum oluyor , lpg li olduğundan dolayı ben 6 ayda bir benzin alıyorum zaten yolda yapmadım 2013 model 31400 km de , benzinin oktanı düşüyor (ilk çalışmada benzinle çalıştığından ) çok bekleyince benzin yeni benzin aldığım zamanlar marşa dokununca hemen çalışıyor buna 5 yıldır dikkat ettim

Merhabalar.iki gün önce benzin lambası yandı aksam bende benzın aldım. Son 5 gündür benzınde kullanıyorum arabayı bu arada. Biraz önce işe gitmeden önce marş basayım dedım çalışmadı araba. Benzınden degıl sanırım benım. 5443052702 numaramı eklerseniz whatsapptan videosunu gönderebilirim

benim ibizada da benzer durum oluyor , lpg li olduğundan dolayı ben 6 ayda bir benzin alıyorum zaten yolda yapmadım 2013 model 31400 km de , benzinin oktanı düşüyor (ilk çalışmada benzinle çalıştığından ) çok bekleyince benzin yeni benzin aldığım zamanlar marşa dokununca hemen çalışıyor buna 5 yıldır dikkat ettim

Benim araba güneşin altında 8 10 saat yatınca çalışmıyor ilk seferde. Soğuk havada bişey yok. Deli oluyorum bende inş benzin pompasından değildir.

Geri
Üst Alt