Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlk LPG Kullanım İzlenimlerim.

Bence iyi. Biraz daha iyi ayarla çok az daha düşebilir ama fazla oynamamak lazım aracın yakıtı genelden iyi ise.

Bende brc kullanıyorum 255krs yaktım en son ölçümümde. Bu ayarı ben hiçbir şekilde bozmam. 5-10 krş için.

Aracın gidişinden de memnunsan bence hiç oynama.

evet abi, zaten konuşmuştuk senle daha önce. sonuşta sen işin ustasısın.

şu an gidişinde falan bir sıkıntı yok. en iyisi birkaç arkadaşında dediği gibi bir ölçüm daha yapayım. bakalım o zaman durum ne oluyor. ona göre bir karar veririm artık :)

Bence gayet iyi. İsmail abinin dediği gibi siz memnunsanız fazla oynamaya gerek yok... Bende taktıracağım yakında. Lovato yada landirenzo düşünüyorum bakalım.

199 km yol yaptıktan sonra bugün gaz aldım. 53 TL lik gaz aldı. hesap yaptım 0,266 TL yakmış km. sanıyorum ortalamam bu şekilde.. belki bi ayar yaptırırım bilmiyorum. dün motor arızası lambası yandı yine. belki iyi bir ayar yapıp lambayıda söndürürüm. gözüme takılıyo sürekli:confused:

yakında ben de brc taktırmayı düşünüyorum :) ne kadara maal oldu takım işlemleri?

Ekrem kardeş iyi kit olunca pek arıza lambası yakmıyor diye duymuştum. Herkes de böyle arıza lambası sorunu varmı acaba?

arkadaşlar depoyu fulleyerek km. hesabıyla kontrol yapmak daha sağlıklı bilgi verecektir birde fiyat yerine km ve litre kıyaslaması yapmak daha mantıklı gibi duruyo bikliyosunuzki akaryakıt fiyatları fazlasıyla oynak ayrıca arıza lambası yanma durumuda o anki lpg yanmasıyla benzin yanması oranlarındaki farklılık kaynaklanıyomuş o yüzden bende arıza lambası yanıyo bazen kendiliğinden sönüyo... bende yakıt tüketimi 30-31 lt lpg ile şehiriçi 280-290 km civarı gidiyorum

Ekrem kardeş iyi kit olunca pek arıza lambası yakmıyor diye duymuştum. Herkes de böyle arıza lambası sorunu varmı acaba?

kiminde oluyor kiminde olmuyor. bazen yanıp sönenlerde var. bende halen sönmedi duruyor nazar boncuğu gibi :) ayar ile ilgili olduğunu okudum ama emin değilim tam olarak.

34 - 35 lt gaz ile ile 320 -325 km gittim en son.

yalnız gazım yolda iken bitti ve otomatik olarak benzine geçerken araç devrinde sıkıntı oldu. gaz pedalına bastığım halde aracın devri yükselmedi, biraz zorlanma oldu arabada. sonra düğmeye basıp kendim benzine geçirdim gidişi düzeldi. bu sanıyorum bakım geldi demek galiba :confused: yorumu olan varsa cevap yazabilir mi?

Geri
Üst Alt