Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlk Bakım Ankara

sourson

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar öncelikle mrb arabamı ilk 15000 bakımına girecek 1 ay içinde Ankara için Hangi servise gitmeliyim (doğuş mu ata mı) ortalama fiyat nedir bakım için başka öneriniz ve yakıt tüketimi düşecek mi daha ortalam 7 lerdeyim.

teşekkür ettim iyki varsınız...:eek:

SCWnin en çok gittiği ustalar ve Servisler diye iki başlık halinde var forumda faydalı olacağını düşünüorum :)

soner sanırım bir kampanya mevcut yetkili srv.lerde yakıt konusunda sakın aklından çıkarma tam sentetik yağ kullan sanırım kampanyada mineral yağ kullanılıyor

Ben ilk bakımı yaklaşık bir ay önce Ata'da yaptırdım herhangi bi problem yok.İlk bakım servis ücreti 300 civarıydı.Yakıt tüketimin bence gayet iyi ben 10'un altına pek düşemiyorum:D

Ben ilk bakımı yaklaşık bir ay önce Ata'da yaptırdım herhangi bi problem yok.İlk bakım servis ücreti 300 civarıydı.Yakıt tüketimin bence gayet iyi ben 10'un altına pek düşemiyorum:D

Çok pahalı olmuş bakım neler yaptılar acaba?

Bakım servisi yağ filtresi - hava filtre elemanı - polen filtresi - sentetik yağ - karter tapası - fren balata temizleyici + cam suyu bile para:D

ersin eğer aklındaysa kullanılan sentetik yağ numarasını yazarmısın

Geri
Üst Alt