Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlk Bakım Ankara

5w-30 da kendi içinde ayrılıyor eğer tam sentetikse sorun yok satıcıdan alırken veya kullanırken dikkat edin sadece 5w-30 olduğuna bakıpta aldanmayın aralarında katık ve fiat farkı çok

bir uyarı daha faturada tam sentetikte yazarlar fakat kullanılan yine farklıdır

ATA ya keinlikle gitme aman benden söylemesi..adamlar resmen baytar bildiğin baytar..
benim ibiza 10-20-30-40-50-60-70-80-93 bin orda girmiş..üstündeki yağ çamur kalitesindeydi..
aldığım araba kazalı değil şaçlarına baktım söküp içerden dirhem darbe yok..adamlar sürtmeden dolayı arabanın yanını boyamışlar..bi de macun atmış utanmaz..sürtme çiziğine..
boşver baytara gitme

ATA ya keinlikle gitme aman benden söylemesi..adamlar resmen baytar bildiğin baytar..
benim ibiza 10-20-30-40-50-60-70-80-93 bin orda girmiş..üstündeki yağ çamur kalitesindeydi..
aldığım araba kazalı değil şaçlarına baktım söküp içerden dirhem darbe yok..adamlar sürtmeden dolayı arabanın yanını boyamışlar..bi de macun atmış utanmaz..sürtme çiziğine..
boşver baytara gitme

öyle haklısın ama doğuş oto da hem vw hem audi hem seat v.s var atada sadece skoda ve seat olduğu için seat arabalara daha çok bakıyolar gibi geldi bana o yüzden ata olabilir mi acaba?

2 serviside aradım ata 295 TL 10 / 40 tam sentetik dedi
doğuş 320 tl 5 / 30 tam sentetik dedi..

hangisi iyidir ikiside tam sentetik diyo bende hiç anlamam bu işlerden:) sizce

ben aldığımdan beri doğuşa gidiorum gerekeni yapıyorlar bakım için geçen bende 30000 bakımına girdim 5w/30 sentetik yağ koydular 450 tuttu ama hav filtresini değiştirmedim onuda değiştirsem 470 ti fiatlar sabit zaten 320 ise 320dir ama durmadan değiştirmenin manası yok hangisi yakınsa sana ona git muhabbetini kur her türlü güzelliği yapıolar

bence yağını dışardan al ve git mobil 1 5-30 full sentetik alacaksın..fiyatı da öyle 295 falan değil en fazla 100 lira 4 litresi

5w-30 ya da 0w-30 kullanman gerekiyor 10w-40 kalın gelir. Yağını al git istersen yağ konusunda yardımcı olabilirim.

walla kardeş ataya sakın gitme ben araçımı alırken expertizi orda yaptırdım. arabada hiç bişe yok dediler. 2 lastikte balık sırtı kadar balon çıktı burçları yırtık çıktı, klima gazı bitik çıktı. Doğuşa sikayet edicem onları dolandırıcı şerefsizler bide o lastiklerle ankaradan istanbula gittim. Şansa lastik patlamadı. Üstüne bide 160 tl para bayıldım.

2 serviside aradım ata 295 TL 10 / 40 tam sentetik dedi
doğuş 320 tl 5 / 30 tam sentetik dedi..

hangisi iyidir ikiside tam sentetik diyo bende hiç anlamam bu işlerden:) sizce

ben aldığımdan beri doğuşa gidiorum gerekeni yapıyorlar bakım için geçen bende 30000 bakımına girdim 5w/30 sentetik yağ koydular 450 tuttu ama hav filtresini değiştirmedim onuda değiştirsem 470 ti fiatlar sabit zaten 320 ise 320dir ama durmadan değiştirmenin manası yok hangisi yakınsa sana ona git muhabbetini kur her türlü güzelliği yapıolar

bu ülkede denetleme vs.yokmudur bu fiatlara bu yağlar şaşırmış..asıl şuç sizde xenon vs.vb alırken kılı kırk yarıyorsunuz..nerdeyse 4 katı fiatlar

Geri
Üst Alt