Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlk "Aston Martin One-77 " Yollarda..

Yiğidim gösterilen garajların hiç birinde bir iki araba yok hep 5-10 araba alıp alıp garajda çürütüyorlar,sonra gecen bir link vardı bizim forumda dubaideki şımarık arap zenginler garajlarda arabalarını unutup arabaları çürümeye terketmişti onlar gibi yapıyorlar,halbuki al adam gibi 1-2 tane değiştire değiştire bin:D yahu amaaan banane ne yaparlarsa yapsınlar:D:D Şu zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış diyen zat-ı muhteremi kutlamak lazım:eek:

Arap şeyhi olsam inadına 78 tane alcam derim öyle bir üretirler ki,olmadı 78.aracı "altınla kaplayın kardeşim" derim bir tanede hediye ederler:D

Arap şeyhi olsam inadına 78 tane alcam derim öyle bir üretirler ki,olmadı 78.aracı "altınla kaplayın kardeşim" derim bir tanede hediye ederler:D

:D di mi ya, boyle diyerek reklam yapiyolar cekicigilini arttiriyolar, ha cok idealistlerdir yok kardesim derler 77 dedik o kadar :D

Yiğidim gösterilen garajların hiç birinde bir iki araba yok hep 5-10 araba alıp alıp garajda çürütüyorlar,sonra gecen bir link vardı bizim forumda dubaideki şımarık arap zenginler garajlarda arabalarını unutup arabaları çürümeye terketmişti onlar gibi yapıyorlar,halbuki al adam gibi 1-2 tane değiştire değiştire bin:D yahu amaaan banane ne yaparlarsa yapsınlar:D:D Şu zenginin parası züğürdün çenesini yorarmış diyen zat-ı muhteremi kutlamak lazım:eek:

:D :D

valla Gökhan abim yeterli param olduğunda en az 5-10 arabam olucağı kesin benim de hiç düşünmem.. :eek:key:

Ulen günün birinde arap şeyhi olursam söz sana iki tane en beğendiğin arabayı alacam,yöneticiler bu mesajımı saklayın sizde şahitsiniz:D

Geri
Üst Alt