Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlk Arabam:)

digiersoy

Kayıtlı Üye
Vay be fotorafları karıştırırken ilk arabamın resmini buldum paylaşayim dedim:)
1996 model ben 97 senesinde almıştım Şahin S 24 hava yastıklı sis farlı :)ha bide tempra motorlu derdik
:):):)

Vay be başkan ne günlerdi ogünler dimi yanlız fotoğrafdaki yer güzelmiş tam kaçak et kesim yeri okayaların içinde neyse karıştırmayalım oraları.......puhahapuhahapuhaha

Şimdi içinden söyleniyorsundur kayaların dili olsada konuşsa....:)

Vay be başkan ne günlerdi ogünler dimi yanlız fotoğrafdaki yer güzelmiş tam kaçak et kesim yeri okayaların içinde neyse karıştırmayalım oraları.......puhahapuhahapuhaha

Şimdi içinden söyleniyorsundur kayaların dili olsada konuşsa....:)

Hahaha dediğin gibi kardeşim o zamanlar kaçak et çok kesiyoduk öncam hep ayak izi olurdu :)

Vay be fotorafları karıştırırken ilk arabamın resmini buldum paylaşayim dedim:)
1996 model ben 97 senesinde almıştım Şahin S 24 hava yastıklı sis farlı :)ha bide tempra motorlu derdik
:):):)

Aynısının Kırmızısı vardı bende Oda benim İlk Aracımdı yatık Motor da denir Bilmeyenler için şunu söyleyebilirim 80 bg 122 nm/torkluk bir araçtı 0-100 km arası inanılmaz hızlı bir araçtı çok 1.6 focus, megane parçalamışlığım vardır lakin LPG siz ocak söndürürdü.. 37 binde satmıştım kazasız boyasız.. Ateş Kırmızı on numaraydı zamanının arabalarından kalender araçlardı...

abi o yıllarda başlamışsın arabayı zulalara çekmeye :) benim tavanda oluyor izler. ön cam nasıl yani düşünüyorum :confused::confused: hayalimde canlandıramıyorum puhahapuhahapuhaha

Başkan 24 hava yastığını bunun neresine taktılar..:)

bir zamanlar ne arabaydı ilk zamanlarda hep bunlara heveslenirdim bi doğan veya şahin alsak şekillli araba diye birde bunlarınn bi yönü var onu çok severim doğan slx lerde her arabada arabayı çalıştırınca gelen pırr diye bi sess kulağa gözel geliyo :D

Geri
Üst Alt