Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlk Arabam 2011 BMW 116i

yok daha neler :D :D 16 jantlarla ortalama 10litre yakıyor :) 19'larla düşünemiyorum bile :) yay takacağım bu jantlarla çirkin durucak ama yapcak bişi kalmıyo çok yakıyor :(

Ali arabayı almdan o kadar yaktığını söyledik sende sorun değil demiştin unutma.. ;)

19 BMW de idealdir ama hadi en az 18.. Bunlarla sakın yay yapma kötü durur kardeşim.. Ama böyle binerim dersen böyle de iyi allah kaza bela vermesin.. Bi ara yorumlarınıda bekleriz araba hakkında :eek:key:

başkan araba hakkında yorumların yakıt dışında hiç bir sıkıntım olmuyor. Aslında yakıt o kadar önemli değil ama DEĞEN araç için. Hem gitmiyo hem yakmıyor yazık günah. Gidip yaksa eyvallah dicem hakkını veriyor fakat hakkını vermiyor bile araç. İşin kötü yanı 2 hafta oldu araç alalı ehliyetimi kaptırdım :(

Bu jantlarla 5lik yay arabayı iyice yere bastırır diye düşünüyorum. Örnek olarak göreceğim bir 1 serisi bile yok yaylı :( Görsem bi aslında az cok bi karara varıcam. Şöyle desem orjınal leonlara yay takınca durdugu gıbı mı durur ? Eger oyle durursa onu erteleyip egzos sistemi yaptırıcam

başkan araba hakkında yorumların yakıt dışında hiç bir sıkıntım olmuyor. Aslında yakıt o kadar önemli değil ama DEĞEN araç için. Hem gitmiyo hem yakmıyor yazık günah. Gidip yaksa eyvallah dicem hakkını veriyor fakat hakkını vermiyor bile araç. İşin kötü yanı 2 hafta oldu araç alalı ehliyetimi kaptırdım :(

Bu jantlarla 5lik yay arabayı iyice yere bastırır diye düşünüyorum. Örnek olarak göreceğim bir 1 serisi bile yok yaylı :( Görsem bi aslında az cok bi karara varıcam. Şöyle desem orjınal leonlara yay takınca durdugu gıbı mı durur ? Eger oyle durursa onu erteleyip egzos sistemi yaptırıcam

İnşallah Gönlüne göre olur mirim araba için düşündüklerin, değişikliklerden sonra foto paylaşırsan bizim içinde fikir olur;)

Ali kardeş hatırlarsan ilk yorumu ben yapmıştım aynısı teyit eder şekilde görüşünü yazmışsın cok yakıyor az gidiyor maalesef ama yakışıklılıgına diyecek yok:eek:key:

Ali kardeş hatırlarsan ilk yorumu ben yapmıştım aynısı teyit eder şekilde görüşünü yazmışsın cok yakıyor az gidiyor maalesef ama yakışıklılıgına diyecek yok:eek:key:

Yaktığı yakıtın performansını vermiyor , aldık bir heves uğruna bakalım hayırlısı ile biniyorum. Ama yol tutuşu , köşe başlarındaki yanlaması :) , arkadan çekişli olması çok çok güzel ve zevkli

ben prins vsi yağlı sistem taktırdım yakıt derdini unuttum..yarı yarıya azalttım yakıt masrafını tavsiye ederim sistem bizim motorla tam uyumlu..

Aracıma dün cut out ve egzos uçu taktırdım
Ufak Bi video ve Yeni Fotoğraflar :)

img0732na.jpg

img0738lx.jpg

img0736sb.jpg

img0733z.jpg

img0739gk.jpg

Geri
Üst Alt