İlk arıza ışığımız yandı | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

İlk arıza ışığımız yandı

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Üye
Az önce aracı durdurdum ve kontağı tekrar açtığımda fotoğraftaki gibi bir uyarı ile karşılaştım. Hava yastığı lambası da sönmüyor. Birkaç kez kapatıp açtım ama malesef uyarı hala var. Sanırım servis yolu göüzküküyor.

kaanoksuz

Kayıtlı Üye
Geçici bir arızadır tampon sökülüp takıldığında da çıkıyor bilgisayara bağlanıp silinir sanırsam :eek:key:

arthur

Kayıtlı Üye
koltuk fazla hareket ettitdiysen sona kadar felan hızlıca on dan da yapabilir

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Üye
Geçici bir arızadır tampon sökülüp takıldığında da çıkıyor bilgisayara bağlanıp silinir sanırsam :eek:key:
Hiçbirşeyi sökmedim aslında. Ben aracı durdurup kontağı kapattım, eşim de yolcu koltuğundaydı ve araçtan indi. Sonrasında ben aracı yarım kontak açtım ve uyarı belirdi. Acaba yolcu koltuğu altındaki sokette mi bir sorun oldu?

Ziya

Kayıtlı Üye
Soketle ilgili bir sorundur muhtemelen. Servis hemen cozecektir kardeşim. Önemli bir şey olduğunu düşünmüyorum.

WhiTeRaVeN

Kayıtlı Üye
Soketle ilgili bir sorundur muhtemelen. Servis hemen cozecektir kardeşim. Önemli bir şey olduğunu düşünmüyorum.
Servise götürmek de benim için dert. Servisin çalıştığı saatlerde bende çalışıyorum malesef :). Servise gitmeden halletmenin yolu da yok sanırım.

Ziya

Kayıtlı Üye
Halletmenin muhakkak bir yolu vardır da şimdi durduk yere Amerika'yı da yeniden keşfetmeye gerek yok. :)
Tanıdık biri varsa servise o götürsün olmazsa.

safaks

Kayıtlı Üye
Selçuğun dediği gibi koltuk altında airbag soketleri var onlar oynamış olabilir. Akü zayıfsada anlık verebiliyor bu hatayı. Bilgisayara bağlandıtğında büyük ihtimal sorun çözülür.