Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlk aksesuarımı almış bulunmaktayım :)

monaxx

Kayıtlı Üye
2012 model ağustos çıkışlı 3000 kmdeki FR'ıma ilk aksesuarımı bugün takmış bulunmaktayım.
IMG-20130425-00499.jpg

ABT pedal seti taktırdım ve gayette hoş oldu, cidden ufak değişikler güzel etki yapıyor şöför üzerinde. Ayak dayamayla 140 liraya aldım nette araştırdım biraz zaten bu civarlardaydı çoğu bende alıyım dedim, eğer pahalıysa pahalı demeyin hevesimi kaçırmayın :D Sonuçta yeniyim pek bir bilgim yok. Sonra aldığım yerin yanında kaplamacı vardı ön taraf plaka altı için piano black kaplama sordum 40 lira dedi ufacık yer için pahalı geldi biraz onuda araştırıp yapıcam inşallah :D öğrenci olduğumuz için şimdilik bu kadar bakalım :) Eğer istanbulda varsa bildiğiniz iyi bir yer önerebilirsiniz gerçekten zaten pek bilmiyorum :D

Ekli dosyalar

• IMG-20130425-00499.jpg
    IMG-20130425-00499.jpg
    92.6 KB · Görüntüleme: 100
Hayırlı olsun zevkin bedeli olmazmış,senin içine sindiyse problem yok..güle güle eskit...

Hayırlı olsun, Benim de yeni geldi pedal setim. Dün montajladım ama hafiften yağmur çiselemeye başlayınca sadece ölü pedal kısmı kaldı. Kısmetse yakın zamanda onu montajlayıp bitireceğim.

bencede 40 tl fazla sponsorumuz meriç oto var yarın musaitsen buluşmaya gel orada yapacağız hem fikir edinirsin [MENTION=26167]berk1577[/MENTION]

bencede 40 tl fazla sponsorumuz meriç oto var yarın musaitsen buluşmaya gel orada yapacağız hem fikir edinirsin [MENTION=26167]berk1577[/MENTION]

Geri
Üst Alt