Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlk aksesuarımı almış bulunmaktayım :)

güle güle kullan... ayağında paralansın......:seat

abi parayı havale etcektim işyerindeki atm bozukmuş kalayı basarak soyunma dolaplarına gittim. sabah ilk işim havale geçmek ondan sonra işe kısmetse...
izmire yeni yüzümle gelicem. bugün aynaları aldım boyadan...

Servis dışında pedalı takınca araba garantiden çıkıyor mu ? taktırdıktan sonra aklıma takıldı ?

Hayırlı olsun pedal seti ;) Ben daha uygun fiyata satıyordum :) Gerçi şu an elimde ABT yok ama temin edebilirdim. Benim cupra pedal seti 15günde geldi, ABT'nin temin süresi biraz uzun sürüyor..
dsc0464si.jpg

Hayırlı olsun pedal seti ;) Ben daha uygun fiyata satıyordum :) Gerçi şu an elimde ABT yok ama temin edebilirdim. Benim cupra pedal seti 15günde geldi, ABT'nin temin süresi biraz uzun sürüyor..

ya fırat dün sadece ayak dayama var mı diye sordum ancak manuel için takım fiyatını sormayı unutmuşum galiba, manuel için fiyat alabilir miyim?

Geri
Üst Alt