Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlginç bilgiler..

arada ustun koru okurken rastladıgım b bılgı tamamen yanlıs.Roma da sısenın altın gumusten daha degerlı oldugu yazılmıs ama yanlıs bılgıdır.Romada her zaman altın ve gumus erıtılebılmesınden ve donemın ekonomısıne gore degerı artan materyaller olmustur.Kap kacaklarda cam kullanımı zaten gumus ve altın kadar cok olmamasının nedenı zengınlık belırtısının altın ve gumus olmasından kaynaklanmasıdır.Alıntı degıldır Arkeolog oldugumdan dıkkatımı cektı duzeltım dedım :)

3 postunu okudum Alp, tek seferde bu kadar :D

Bu arada bende bişeyi düzeltiyim yada doğru bildiğimi yazayım.

"İlk yeraltı tünel 1 km. uzunluğunda olmuş ve bundan 4 bin yıl önce Irakta Fırat nehrinin altından geçmişdir. "

geçenlerde Ayhan Sicimoğlu ve Renkler programında baba yunanistan'da bir tünele girdi. Bastıra bastıra tarihin ilk tüneli dedi. Adını tam hatırlamıyorum bakarım şimdi :)

Geri
Üst Alt