Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlandaki Cordoba Alınırmı

Kardeşim araç biraz yorgun görünüyor.bide yakından görmek lazım.en azından sağlam çalıştığını görmek lazım.fena değil denecek gibi bence.yinede karar senin.

arkadaşım resimlere baktım da bu araç sol önden darbeli ve kilometresi kesin düşürülmüştür karar senin...

aracın kilometre felan düşük olunca aklıma yattı inşallah düzgün çıkar yarın baktırılacak bi

arkadaşım resimlere baktım da bu araç sol önden darbeli ve kilometresi kesin düşürülmüştür karar senin...

kaborta görüntüsünden pek anlamamda kilometre de o şüpheye düşmedim değil plakayı gönderdim hasar kaydı çıkmıyor ama sadece emrakımdan sanayi ye götürteceğim bi neden ucuz bu kadar diye

resimlere çok dikkatli bakarsanız sol tarafdan darbe yemiş bu şaseyi de etkilemiş olabilir takla da atmış olabilir hasar kaydı ve kilometre işleri günümüz teknolojisiyle çok rahatlıkla isteğe göre ayarlanıyor 2001 model bir araç hele ki tüplüyse o kilometre mümkün değildir...hayırlısı olsun

Evet sol önden bi darbe mevcut ama kaputu açıp bakmadan bişy diyemeyiz :eek:key:

98 model cordobayla başladım seata... toplam 8 arabam oldu. Hepsi seat tı...

Bence 12.000 liraya alınır bu araba... Sıkıntıda çekmezsiniz. Ön takımına dikkat edin... Triger ne zaman değişmiş onu sorun... Fazlada sorgulamaya gerek yok 2001 model çünkü... Biraz yorgun olacak tabi...

bence bu arabanın otomatiğini al kuzenimde var bordosu içi bej mükemmel bir gidişi var :) gazlı oda satıyor :)

çok yorgun dostum hiçbiyeri düzgün durmuyorki kaportada

Geri
Üst Alt