Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İlana bak hizaya gel...:)

Bunca yazıyı yazarken hiç mi üşenmedin be kardeşim..:)Araba efesin şirketten çıkması...

''...YANİ PARANIZIN TAM KARŞILIĞI. MESELA RENAULT BROADWAY DENEN 20 YIL ÖNCESİNİN ARAÇ TEKNOLOJİSİ İLE ÜRETİLMİŞ ARAÇ 10 LİRA İSE, BUNUN YERİNE 5 YAŞINDA BİR DACIA LOGAN AYNI FİYAT İSE YENİ OLANI TERCİH ETMELİSİNİZ. ÇÜNKÜ ESKİ ÇAMLAR BARDAK OLUR. NASRETTİN HOCAYA SORMUŞLAR AY ESKİYİNCE NE YAPARIZ. DEMİŞ Kİ KIRPIP KIRPIP YILDIZ YAPARIZ. ''

Hmm.. Adam atasözlerine bile girmiş.. Tipik bir şizofreni vakası :Dpuhaha

Navigasyon fiyata dahil değildir ama kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim. Şiddete lüzum yok yazdıklarına bakılırsa bu araba kendide buluyodur yolu puhaha

" gazlı picanto, binmek için, bakmak için değil " Kia'nın yerinde olsam bunu şirket sloganı olarak kullanırdım puhaha

efes pilsen satış md falan olmasın bu,kafa 1milyon olmalı bunları saçmalarken:)

:) :) vaktim boldu okudum. hatta okurken, arabayı unuttum, neydi diye yukarı çıkıp bi daha baktım bu kadar övülen araba :) 6 ay hangi aracı almalıyım diye araştırma yaptım. ford-renault-peugeot- hatta kia cerato ile rio da baktım ama bir picantonun bu kadar övüleceği hatta bu kadar gereksiz bilgi vverilip kafa karıştıracağı aklıma bile gelmezdi :) mühendisten :confused: ben de mühendisim ama mühendslik demek neticeyi akıcı bir şekilde belirtmek demek değilmidir zaten :confused: puhaha

Geri
Üst Alt