Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İhtiyar gençleşiyor :)

ÖZLEM@K

SCW Ladies
Arkadaşlar geçen hafta p.tesi günü aracımı sanayiye gönderdim,10 gündür arabasızım,çok özledim oğlumu ama değecek bu ayrılığa gibi duruyor...Motor komple çıktı elden geçiyor,bir sürü parça yenileniyor,kaputta bir kaç çürük vardı onlar toplanıyor,kısacası gençleşiyor benim oğlum...Muayenesi vardı p.tesi günü ama sanayide olduğundan gidemedi,çıkışta hemen muayeneyi de yaptırdıktan sonra bi de camlara film yaptırdık mı tamam olacak...Tabii bu arada 18 yaşında araca parça bulmak kolay değil ama Serkan ne yapıp yapıp buluyor,kaç farklı yerden topluyor parçaları ama buluyor sonuçta :) Ne zaman çıkar bilmiyor ama çıkınca fotolarını eklerim arkadaşlar...:eek:key:

yengecim allah nazardan saklasın uzun ömürler kazasız binmen dileklerimle. fotoları bekliyoruz :)

Amin...Teşekkürler Yalçın,herkese kazasız ,dertsiz sürüşler dilerim...Sanayiden çıkınca ilk iş fotoları ekleyeceğim :)

Maşallah ablacım :) Ailecek seatlarınız hep daim olsun :eek:key:

Teşekkürler ablacım,sizinde bizim gibi Seat sevginiz daim olsun :)

fotolarınını beklıyoruz yenge umarım en kısa zamanda ogluna kavuşursun :)

en kısa sürede hasret biter o zaman inş.. :)

İnşallah Erkan en kısa zamanda kavuşurum oğluma dediğin gibi,çıkar çıkmaz fotoları ekleyeceğim hemen :)

Geri
Üst Alt