Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İhtiyar gençleşiyor :)

10 gündür neler çekiyorum bir bilseniz :( her allahın günü sanayiye gidiyorum ustaların başına kontrole,parçaları temin etmek tam bir dert yolladıkları olmuyor geri yolluyorum yenisi geliyor falan filan,bir de işin maddi yönü var arabayı satsan 5 bin tl etmez belki ama yaptığım masraf inanın 3 bin tl yi geçmiştir,kayışlarından bilyelerine bujılarinden baskı balatasına ,yağından rot başlarına bir de motor yenilemesi çıktı başıma lpg yi de söktüm vay halime,araba hele birgün çıkarsa sanayi ortamından muayenesini yaptıracağım,oradan tekrar sanayiye koltuk döşemelerini yeniletip bir de camları filimleteceğim sonrada bir boyanması kalacak o da param olunca:)
Bu kadar bu arabayla uğraşılırmı diyenler vardır elbet,inanaın ki ibiza 1.5 glx benim için çok değerlidir ilk aracımdı bu şimdi nostaljı yapıyorum,şuna emin olun ki dünyadaki en temiz 1993 seat ibiza 1.5 glx bizde olacak...Onu leondan daha çok seviyorum desem inanır mısınız???

Ablacım hayırlı olsun sımdıden kazasız belasız kullanmanız dıleklerımle fotoları beklıyoruz :)

Sonuçları güzel olacaksa beklemeye değer :)Sonrasında keyifli günlerde kullanırsınız inş.Fotoları bekliyoruz.

xx

Maşallah, yaşlı demeyelim incitmiş oluruz..:DBir gün bakım için servise bırakıyorum..Akşam garajı boş görünce acayip canım sıkılıyor...:(

MaşeALLAH cillop oluyor cillop kazasız belasız inşeALLAH

Benjamin BUTTON' muydu? Onun gibi olcak desene abla... İnş. daha uzun yıllar üzmez seni ve bir an önce kavuşursun :)

10 gündür neler çekiyorum bir bilseniz :( her allahın günü sanayiye gidiyorum ustaların başına kontrole,parçaları temin etmek tam bir dert yolladıkları olmuyor geri yolluyorum yenisi geliyor falan filan,bir de işin maddi yönü var arabayı satsan 5 bin tl etmez belki ama yaptığım masraf inanın 3 bin tl yi geçmiştir,kayışlarından bilyelerine bujılarinden baskı balatasına ,yağından rot başlarına bir de motor yenilemesi çıktı başıma lpg yi de söktüm vay halime,araba hele birgün çıkarsa sanayi ortamından muayenesini yaptıracağım,oradan tekrar sanayiye koltuk döşemelerini yeniletip bir de camları filimleteceğim sonrada bir boyanması kalacak o da param olunca:)
Bu kadar bu arabayla uğraşılırmı diyenler vardır elbet,inanaın ki ibiza 1.5 glx benim için çok değerlidir ilk aracımdı bu şimdi nostaljı yapıyorum,şuna emin olun ki dünyadaki en temiz 1993 seat ibiza 1.5 glx bizde olacak...Onu leondan daha çok seviyorum desem inanır mısınız???

abi bir fantazi yapsanda şöyle 1.2 yada 1.4 tsi makina koysan içine :D nasıl olur ?

Gule gule kullanirsiniz insallah :)

Bende kendimi araba tutkunu sanırdım, Özür dileyerek düşüncemi geri alıorum.. İnşallah bir 18 sene daha Böyle Ailecek, Sağlıklı, Mutlu ve Huzurlu SEAT direksiyonu çevirirsiniz.. :)

Geri
Üst Alt