Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İhtiyar gençleşiyor :)

Bu kadar hasrete değer inş istediğiniz gibi olur:)

Seatı ÖZLEMAK güzel duygudur tadını çıkarın yenge:)

Teşekkürler Ersoy...
İnşallah çektiğim hasrete değecek Cihan...
Seat'ı özlemek güzel değil valla Görkem,hiç bu kadar ayrı kalmamıştım oğlumdan :(

ihtiyarın gençleşmesi çok güzel birkaç gün bile yokluğuna dayanılmaz wallahi
inşallah herşey istediğiniz gibi olur

gerçekten anlıyorum sizi.bende yıl başında şehir dışında kurstayken arabamdan 15 gün ayrı kalmıştım.geldiğimde hemen aracıma koştum.gerçekten çocuklar gibi sewinmiştim.çok özlüyor insan ayrı kalınca...:)

Ne Güzel Maaşallah Allah Mutluluğunuzu ve Seat Sevginizi Daim Eder İşallah :eek:key:

gençleşsin yenge tabii, siz ailecekte gençsizin genç arabasıda yakışır =)

'tanrım beni baştan yarat' şarkısını hatırlattı :)) :) şimdiden hayırlı olsun, yenilenmek, değişiklik güzeldir ..seat'ı özlememek imkansız, bende onu araç olarak değil, aynen sizin oğlunuz gördüğünüz gibi, tek dostu biz olan, ilgi bekleyen, ailenin bir ferdi olarak görüyorum :))

masallah keske herkes degerını bılse boyle arabalarında uzun sureler yollarda gorsek

Teşekkürler arkadaşlar hepinize :)
Şafak kaç onu bile bilmiyorum bu arada,Serkan haftaya diyor ama ustaların işine belli olmaz hiç :(

Geri
Üst Alt