Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza'ya Otomatik Vites

frknylmz38

Kayıtlı Üye
öncelikle merhaba arkadaşlar..

bende seat ibiza 1.4 st reference donanımlı aracım var.reference donanımlarının çoğunda manuel vites mevcut.acaba biz sonradan bu araca otomatik vites taktırabilirmiyiz seat servislerinde ?..birde şunu sormak istiyorum dsg(otomatik) vites taktırılırsa bize maliyeti ne kadar olur ?

şimdiden teşekkür ederim

Kardeşim bence astarı yüzünden pahalı olur...Satıp otomatik vites alsanız daha mantıklı bence...:)

ben daha yeni üye oldğum için bilmiyorum siteyi kullanmayı..bana yardımcı olurmusunuz bu vites konusunda maliyeti hakkında..bi fiyat söylermisiniz

kaan ben açtım orada kendimi tanıttım.şimdi yardım alabilirmiyim ? :))

arkadaşım otomatik şanzuman sana çok pahallıya gelir yapılır ama çıkacak sorunlarda cabası elindeki aracı satıp otomatik almak en mantıklısı

aynen furkan sikintili ve pahali bi dusunce kafan agrir bencede bilasma orjinal gibi olmaz

Aracı otomatikleştirmek 10,000 TL'yi bulur değişecek olan parçalarla.

Sadece şanzuman 6-7.000 TL civarı tutuyor.

O kadar para vermek yerine ibizanın full donanımını ve otomatik viteslisini alabilirsiniz.

Furkancım o kadar para,zaman ve ileride çıkabilecek sorunları düşünürsek yeni bir otomatik vitesli ibiza almak daha mantıklı geldi bana da :eek:key:

Geri
Üst Alt