Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbizaya Carbon Clean

sinanerol_5

Kayıtlı Üye
Slm abilerim arkadaşlarım bişey sorucam bu carbon clean olayını okudum benim aracım tüplü fakat benzine geçtiğimde rolanti düşük stop edecek gibi çalışıo ve performansı bana göre düşük bu araca carbon clean yapsam nasıl olur yapan arkadaşlar varmı :confused:

benzine geçince kendine gelmesi gerekir diye biliyodum bende yanlış mı bılıyorum acaba

Bilmiyorum ki geçen gün tüp bitti benzine geçtik araba ilerliyo daha sonra benzin bitmiş gibi öne yığılıyo oluyo ışıklarda bekliyoruz araç rolantisi benzinde devir saati 10un altında tekliyo gibi çalışıo

benzin kokusu geliyo araç benzinde çalışırken o neden olur ?

sebebi birkaç neden olabilir..ateşleme sistemi,buji.distiribütör.buji kablosu vs.enson silindirlerin biri randıman vermiyordur

sebebi birkaç neden olabilir..ateşleme sistemi,buji.distiribütör.buji kablosu vs.enson silindirlerin biri randıman vermiyordur

Ateşleme sistemi derken Cezmi abi
Buji,Buji Kablosu,Distiribütör,tevzi makarasını falan full yeni taktırdım abi. Aracı aldığımız sahibi sibobun birini kestirmiş onuda yaptırdım full sibopları değiştirdim sıfır yani üst kapak taşlandı diyelim yani ama neden oluyo bilmiyorum

Distiribütör ayarı bozulmuş olabilir babacım benzin fitresi nasıl..ayrıca senin aracında benzin pompası hem dışarda hem benzin deposunun içinde varmı onları kont.ettir

tabii bu konuşulanlar benzinde çalışırken..lpg için bişey diyemicem ismail(hades)görürse yazar veya pm at yardımcı olur.

Distiribütör ayarı belki olabilir bilmiyorum tam ama benzin filtresi yeni taktım hortumlarıyla değiştirdim deponun içindeydi normalde filtre ama biz dışarı aldık abi filtreyi

Geri
Üst Alt