Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbizanın vazgecılmezlerııı :)

Fiyat-Performans-Donanım-Konfor ve tabiki de Tasarım.. Örnek vermek gerekirse İbiza'nın Audi'deki dengi A1; 2011'de İbiza'nın fiyatı 35 iken A1 70 lira idi.. Yalnızca amblem için 2 kat fazla para vermek bana pek mantıklı gemedi.. Yanlış anlaşılmasın Audi'yi kötülemiyorum, aksine biri Seat biri Audi tabiki ama gözlemlerime dayanarak ne performansı, ne donanımı, ne de konforu 35 milyarlık bir farka sahip değil.. Zaten ayırdığım bütçeyi de aşıyordu A1.. Öte yandan aynı fiyat çerçevesinde -hatta altında- başka araçlar da var; Polo, Punto, Corsa, 206 vs.. O zaman da tasarımı ön plana çıktı ve karar verildi :)

Bence herşeyiyle güzel.Kusurlarını kapatacak bir çok güzel yanı var.Tamamen rastlantıydı ibizayla buluşmam ama iyiki almışım.Maceram çok oldu burda yazsam çok yer tutar.Stop izlettiğim çok kişi olmuştur,Çok pahalı yada modlu aracla yan yana geldiğimde kızdırdıklarımda çok olmuştur.İbizaya parça bulmakda çok zor olduğundan herkes alışık değil farklı görüntüsüne.hemen gözleri üzerine çekiyor.Leoncular kızmasın sölediklerime:)

Ekli dosyalar

• NrS264.jpg
    NrS264.jpg
    82.9 KB · Görüntüleme: 44
Gaza asılırken çıkan sese bitiyorum. Sanki açık hava filtresi varmış gibi :) Çok tatlı ve tok bir sesi var. Sesine bile dönüp bakanlar oluyor.

elektronik direksiyon 1. etmen
cupra tampon ve mercekli far birleşimi ile gelen o süper ön görüntüsü
sırf görebilmek için başka arabayla benim arabama baktım aynalardan çok agresif duruyor :)

bakan bi daha bakıyo arkadaşlar arasında ibiza yada abaza deniliyor :) hoşuma da gitmiyor değil hani
leon'un kardeşi olması

v.s. saymakla bitmez ibiza işte abi motoru abaza :)

O kadar çok ki.
Bunu sadece bir sefer kullanmayla anlayamazsınız.Her binişinizde,kullanışınızda üstüne koyarak büyüyen bir bağımlılıktır ibiza özellikle 6L kasaysa:)
Bir otomobil fiyat+performans+çekicilik+güven anca bu kadar hissettirir.Tek sorunu ön takımdan gelen sesi onada razıyız.
Umarım birgün 6L ile tekrar buluşuruz:(
xx

Bende var ibiza 6L 1.8 tipi yarış arabası konforlu ufak ve aralardan kaçmak kolay seviyorum. yalnız bazen üzüyo işte ibiza çok süper tutku o

İsmine aşığım ben, bence çok pahalı bir ismi var. Nee ibiza mı var sende oluyor millet o çok pahalı değil mi lan tepkileri alıyorum...

Geri
Üst Alt