Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza'mdaki her değişiklik bu başlık altında olacak!

Ön panjuru anlattım zaten bunun detayını artık el becerinle çözmen gerekli.Sis farlarını tam uydurmadım ama şöyle söyleyeyim far kapaklarındaki farı çevreleyen deliklerin açıları uymuyor bunu uydurmak için o delikleri genişletmen gerek bunuda farı deneyerek gözünle hizalayarak yapman lazım.Ben farı tampona değil sis kapaklarına tutturdum.Tuttururken silikon kullandım.Yalnız dikkat etmen gereken şey farları oturturken farların açılarına dikkat et sonra çok yukarı yada çok aşağı bakmasın far.Ben bu hatayı biraz yaptım tekrar sökeceğim.Panjur işini şöyle söyleyeyim el becerin çok yoksa hiç bulaşma derim sonra geri dönülmeyecek noktaya gelebilirsin.Ben 3-4 saat uğraştım insanın sabrını çok zorluyor.İşlemleri yaparken panjuru mahvetmek gibi bir durum olursa sonrası masraflı olabilir.

xx

anladım abi tammdır tamponu taktım sisleride uydurdm panjur işi şimdilk kalsın korkuttn beni tamponn resmlrini eklerim en kısa zmnda tskkrlr

anladım abi tammdır tamponu taktım sisleride uydurdm panjur işi şimdilk kalsın korkuttn beni tamponn resmlrini eklerim en kısa zmnda tskkrlr

Hayırlı olsun bekliyoruz resimleri.Bu arada bende yenilik eklemeye devam ediyorum yakında resimleri atarım.

xx

Anteni değiştirdim fakat önce karbonla kapladım şimdie kadar yapmakta en zorlandığım şey antendi.Neyse yaptım ama :DTabi anteni önce söktüm içindeki devreyi ve kabloları sağlamlaştırdım sonra soketini ve jakı değiştirdim araca taktım.Takmasıda ayrı dert,içerden tavan döşemesini sök sonra vidayı sök vs vs vs oldu bitti 4 saatte sürdü.Başka yeniliklerde var üzerinde çalışıyorum;)

xx

Aracın iç-dış görünümündeki detaylandırmalara devam ediyorum.
Şimdiki yenilikler. Resimler ve video cep tel ile çekildiğinden biraz kötü.
1-Shark anten (12volt ile çalışan elektronik anten)Karbon ile kapladım ve araca montajını yaptım.
2-Cupra pedal takımı (vidasız)diğerlerini söküp bunları taktım takması adamı sinir ediyor:)
3-Yan çamurluk üstü sinyaller (siyah tabanlı,sarı 3 ledli) gerçekten inanılmaz güzel oldu ben çok beğendi.
Sıradaki yenilikler için araştırmalarım devay ediyor.Coming soon...

pedalsinyaller.png

sharkanten.png

xx

gerçekten bravo çok güzel olmuş, o yanlardaki sinyal leri değiştirdin ya 2010 ibizalara uyuyormu onlar, bende isterim eğer uyuyorsa :)

Çalışmaların güzel ve detaylı ollmuş eline sağlık Engin.

gerçekten bravo çok güzel olmuş, o yanlardaki sinyal leri değiştirdin ya 2010 ibizalara uyuyormu onlar, bende isterim eğer uyuyorsa :)

Tşkler yaptık birşeyler.Sinyaller uyarmı bilmiyorum ama yurtdışından getirttim ben.

guzel calismalar.. Allah kolaylik versin engin..

Tşkler Rıza amin cümlemize.
Çalışmaların güzel ve detaylı ollmuş eline sağlık Engin.
Tşkler Süha.Farkı detaylar yaratmazmı.Daha da detaylı çalışmalar olacak:)

bu aksam canli canli gordum masallah :)

Teşekkürler.Evet Cenk canlı canlı gördün çoğu fikrimide paylaştım ama tiyo vermek yok muhtemelen sana işim düşecek :)

xx

Geri
Üst Alt