Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza'mdaki değişiklikleri beğenecekmisiniz bakalım:)

eline saglık abi çk hoş olmuş. hele ki ön panjur.

Bence arka balatayı siyaha boyasan daha hoş durur. k

Bende tebrik ederim hem el becerisi hem sabır gerçekten ön panjur harika olmuş eline sağlık.

Engin kardeşim öncelikle çok güzel olmuş eline sağlık... tam da benim aynı karbon desenle kaplamayı düşündüğüm yerleri yağmışsın ve güzel olmuş... yalnız öndeki amblemi kağlamasaydın keşke... bence kötü olan kısmı bu... birde aynaları karbon kaplama yapabilirsin... bence hoş durur... güle güle kullan...

bide B sütununu da karbon kaplayabilirsin... hoş olur...

iyi günlerde kullan ama kampana kırmızı hoş değil bence.. :)

Eline sağlık, maharetliymişsin bayaa. Gerçekten sabır isteyen bir iş bi kere ön logonun siyah kısımlarını kırmızı parlak folyoyla doldurmaya çalıştım kafaları yiyordum, boyamak daha kolay gerçi. Ön kol dayama sağlam bir şeye benziyor, yolda ses yapıyor mu? Marka, yer, fiyat pm atabilir misin?

Teşekkürler.Kampanaları kırmızı yapmamdaki amaç aracın modifikasyonunda karbon fiber ve kırmı ağırlıklı bir tasarım düşünüyorum.Bu sebepten kırmızı düşündüm tabi olmazsa değiştirmek kolay:)
Kolçak ses yapmıyor daha doğrusu yapmaması içi ben kendim komple söküp gerekli güçlendirmeleri yaptım daha sonra sağlam vidalar ve somunlar kullandım.Aksarayda bulmanız mümkün.
Bu arada carzone body kit 3000 lira civarı tuttu dahada masraf artacak şeyler var.Bu yüzden cupra ön arka tampon almayı düşünüyorum yardımcı olacak arkadaşlar varmı:)
Gani pm attım.

xx

Orta konsol çok hoş ve orjinal olmuş tebrikler güzel uygulama

Geri
Üst Alt