Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza'm için Ön lip ve Spoyler arıyorum

41vt908

Kayıtlı Üye
Seat ibiza 1.4 style 2015 için Spoyler ve ön lip piano Black arıyorum nerden bulabilirim uygun fiyata

D5803 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Seat ibiza 1.4 style 2015 için Spoyler ve ön lip piano Black arıyorum nerden bulabilirim uygun fiyata

İstanbulda isen aksaraya bakmalısın istanbulda değilsen sahibindene gir orda ibiza için lipler mevcut sıkıntısız bir şekilde yolluyorlar montaj içinde bulunduğun şehrin sanayisini ziyaret ediceksin max 150 lira lipler montajının fiyatınıda bilmiyorum pazarlık yaparsın :)

İzmit/gebzedeyim ist Anadolu ve izmit civarı olabilir

Spoiler için zeytinburnunda Astuning var. İşçilik ilgi alaka çok iyi. 6-7 ay önce 200tl ye yaptırdım. Lip de yaparlar diye tahmin ediyorum.

Aynı şeyler için Anadolu yakasında tavsiye yerde yazarmısınız arkadaşlar.

Kardeşim bana mesaj at burdan ben sana bi numara vericem yarin ararsin uygun fiyata imalatcisinin yerini biliyorum lip difuzor ve spoiler için anadolu yakasindaysan dudulluda

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kardeşim bana mesaj at burdan ben sana bi numara vericem yarin ararsin uygun fiyata imalatcisinin yerini biliyorum lip difuzor ve spoiler için anadolu yakasindaysan dudulluda

Ayrica montaj işinide yapıyorlar montaj dahil fiyat veriyor arkadas

Geri
Üst Alt