Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza'mın doğa ile dansı:)

setnogrom

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar bayramda Kastamonu Azdavay'a gitmiştim tam 10 yaşıma kadar büyüdüğüm yerleri (15 yaşımda bir kez daha görmüştüm) yaklaşık 12 yıl aradan sonra tekrar görmek beni fazlaca etkiledi.10 yaşında ayrıldığım yeri görünce ve an itibariyle son durumum aklıma geldi.Değişik bir duygu seli yaşadım.Bu arada da aracın fotolarını çekmekten geri kalmadım.Köyde kimse yaşamadığı için yollar artık ormana karışmış resmen çim olmuş ve güzel bi sürüş oldu kendi adıma çok keyifli ve değişik bir tecrübe oldu.Sizinlede birkaç fotograf paylaşmak istiyorum.
img1924d.jpg

img19330.jpg

img1962v0.jpg

img19600.jpg

xx

MaeşAllah çok güzel doğada çok güzel araç da..kazasız belasız nazarsız inşeAllah..
manzara harika..dinlenmek için tam ideal yer

Merhaba arkadaşlar bayramda Kastamonu Azdavay'a gitmiştim tam 10 yaşıma kadar büyüdüğüm yerleri (15 yaşımda bir kez daha görmüştüm) yaklaşık 12 yıl aradan sonra tekrar görmek beni fazlaca etkiledi.10 yaşında ayrıldığım yeri görünce ve an itibariyle son durumum aklıma geldi.Değişik bir duygu seli yaşadım.Bu arada da aracın fotolarını çekmekten geri kalmadım.Köyde kimse yaşamadığı için yollar artık ormana karışmış resmen çim olmuş ve güzel bi sürüş oldu kendi adıma çok keyifli ve değişik bir tecrübe oldu.Sizinlede birkaç fotograf paylaşmak istiyorum.
img1924d.jpg

img19330.jpg

img1962v0.jpg

img19600.jpg

xx

arkadaşım o arka camdaki çıkartmadan bende istiyorum..

bende Kastamonu Küre'liyim, ilkbaharda giderseniz daha mükemmel karelere şahit olursunuz. harika bir doğası var.

Trabzon, Rize ve Samsuna kaç ayrı ayrı onlarca kez gitmeme rağmen Kastamonu'ya daha hiç gitmedim, ama belgesellerdeki Kastamonu programları çok ilgimi çekiyor. Kareler hoş, ama köyün terkedilmiş olması kötü olmuş.

arkadaşım o arka camdaki çıkartmadan bende istiyorum..

Konu hakkındaki yorum için tşk ederim:confused:
Çıkartmaları Patron'dan (Serbay) isteyebilirsiniz kendisi size yardımcı olacaktır.

xx
bende Kastamonu Küre'liyim, ilkbaharda giderseniz daha mükemmel karelere şahit olursunuz. harika bir doğası var.

Hemşeriyiz diyorsunuz:)Fırsat olsa her daim gitmek isterim ama olmuyor işte.Her yönüyle güzel memleket Kastamonu.

xx
Trabzon, Rize ve Samsuna kaç ayrı ayrı onlarca kez gitmeme rağmen Kastamonu'ya daha hiç gitmedim, ama belgesellerdeki Kastamonu programları çok ilgimi çekiyor. Kareler hoş, ama köyün terkedilmiş olması kötü olmuş.

Devlet baba saolsun 90lı yıllarda kömür madenlerinin birçoğunu Karadeniz bölgesinde kapattı yada özelleştirdi.Bizim ve başka insanlarında geçim kaynağı tamamen bitti ve bunun gibi yüzlerce köy var bomboş.Yeterince gücüm olsa mutlaka dönerim ama işte şartlar zorlu.
Ben size Ilgaz ve Pınarbaşı Valla kanyonunu gezmenizi şiddetle tavsiye ederim.Dünya'nın en büyük 3. kanyonudur.Orman işletmesinden güzargah ve bilgilendirme aldıktan sonra gayet güzel anılara sahip olursunuz.

xx

Doğa işte yok ötesi eline sağlık Engin......:eek:key:

Yurdumun ne güzel yerleri var yahu:) eline sağlık güzel kareler:)

Geri
Üst Alt