Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbizamın Beyaz duman atma sebebi (sorun çözüldü) pg:9

araba durduğu yerde yüksek gaz verip arkadan birinin bakması sonrasındada suyu incelemesi lazım

su karışmışsa zaten üst kapaktan da belli olur yağ çubuğundanda tabi anlayan bir ustanın bakması lazım birde würth ün conta testi makinasında bakılsa contanın yanım yanmaması belli olur sanırım...

sıfır arabada yag fazlası olması cok sacma geldı acıkcası ama suan sorun yoksa da dıcek bsy yok demekkı fazlası varmıs

birde fazla sıkıştırmada kaçırmış ve kesmiş olabilir kestiyse sıkıntı yokta gene yağ ve suyunu devamlı kontrol altındda tutmakta yarar var....

kullanıcısına baglı olarak cok sıkıstırıldıgını dusunmedım bıle dıyebılırım :) ama soyle dıyım sıkıstırmaya baglı olarak bu tarz bsy olsa 150k yı gecmıs vtı,rs,rc,106 ların alayında olması lazımdı :D

kullanıcısına baglı olarak cok sıkıstırıldıgını dusunmedım bıle dıyebılırım :) ama soyle dıyım sıkıstırmaya baglı olarak bu tarz bsy olsa 150k yı gecmıs vtı,rs,rc,106 ların alayında olması lazımdı :D

ben devamlı sıkıştırarak kullanıyorum genelde 5000-7000 devirde değiştiriorum araç 150 k da daha bugüne kadar conta dahi yakmadı sadece üst kapak contası yakmış oda tam belli değil

ben arabayı zorladım birazcık ama çok da değil 3. viteste 4500 devirden 4 e attığımda oldu bu olay

Beyaz duman atma derken,
Devamlı azar azar beyaz duman çıkma hadisesi değil, bir defada çok kısa bir süre ve çok şiddetli yoğun bir şekilde duman bırakma olayı, ki arkasından 4 5 araba geliyorduk göz gözü görmedi o derece :)

Beyaz duman atma derken,
Devamlı azar azar beyaz duman çıkma hadisesi değil, bir defada çok kısa bir süre ve çok şiddetli yoğun bir şekilde duman bırakma olayı, ki arkasından 4 5 araba geliyorduk göz gözü görmedi o derece :)

ve arabanın içinde garip bir koku oldu

Biraz sıkıştırmışlar yolda birde şu var tabi arabada kıvanç varmış inince motor arıza lambası falan sönmüş duman atmayı kesmiş koku içinde yorum yapmıyım :D

bide neden fullden benzin alınca araç beyaz dumanmı atıyormuşda onu sordular size

Geri
Üst Alt