Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbizamı satmaya değer mi

ufacık dunyalar güzeli bebeği sığdıramadın mı ibizaya...bende 3 cocuk var cordoba bize yetiyor(gerci tam büyümediler) :D
vw transporter al ahmet :) @ahmett879
Küçük olması bahane zaten tamamen hevesle ilgili aslında bi de yıl içinde memlekete gidip geliyoruz eskiden uçakla gidiyorduk ama bundan sonra arabayla gidip gelicez

HUAWEI G610-U30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Belirtmemişsiniz fakat İbiza aracınız sanırım sıfır ilk sahibisiniz diye tahmin ediyorum. Şunu da göz önünde bulundurarak karar verirseniz daha mantıklı hareket etmiş olursunuz. İkinci el araçlar Türkiye'de biraz şans işi gibi ve 2012 araç bakıyorsunuz bir yıl daha düşük model alacaksınız ve aldığınız araç kullanıcıdan kaynaklı belki kısa bir süre sonra masraf çıkarma şansı var ve başınızı ağrıtabilir. Eğer sandığım gibi aracınız sıfır ise üzerine biraz daha ekleyip ilerde sıfır araca geçmek daha mantıklı olacaktır. Çünkü başkasının keyfini sürüp elden çıkardıktan sonra alan kişide aracın masraf çıkarması çok rahatsız edici bir durum. Yinede yetmiyor diyorsanız Copa daha mantıklı olur ve acele etmeyip temiz bir araç bulmanızı tavsiye ederim :)
Söylediklerinize tamamen katılıyorum aracın ilk sahibiyim ve gözüm gibi baktım yakın zamanda sıfırını alacak gücüm yok dediğim gibi aslında hepsi hikâye olay tamamen hevesle ilgili. Acaba benim gibi aracına iyi bakmış bi satıcı bulamaz mıyım

Anladım hocam aklınıza yatan temiz birşey alın o zaman benzin gerçekten yakıyor cebide yakıyor

Sabitleyiciyle akışına bırakıldı
Sanırım leon planlarımı ertelemem gerekecek herkesin söyledikleri çok mantıklı 2. el hem de dizel otomatik tamamen kumar fakirliğin gözü kör olsun

Söylediklerinize tamamen katılıyorum aracın ilk sahibiyim ve gözüm gibi baktım yakın zamanda sıfırını alacak gücüm yok dediğim gibi aslında hepsi hikâye olay tamamen hevesle ilgili. Acaba benim gibi aracına iyi bakmış bi satıcı bulamaz mıyım

Vardır tabi ki de yok diyemeyiz fakat elimizle koymuş gibi bir anda bulamıyoruz aramamız gerekiyor birde piyasa üzerinde değer biçiyorlar ve biraz tuzlu oluyor yinede şansınız bol olsun :)

Tabi ki yakıt konusu önemli ancak senede yapmış olduğunuz km 15000 in üzerinde degilse dizel e başlangıçta vereceğiniz farkı cikarmaniz için dizeli baya bir süre elinizde de tutmanız gerek sanırım aslında vereceğim linkten bunu kendiniz inceleyerek yorumlarsaniz daha mantıklı olur.

http://Benzinli mi? Dizel mi? Karşılaştırma | Dinamik Hesaplayıcı

SM-N915F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alacağın herhangi bir ikinci el araç her durumda senin sıfır alıp kullandığın araçtan daha fazla içine sinmeyecektir diye düşünüyorum.
Allah C.C. hayırlar nasip etsin kardeşim

Geri
Üst Alt