Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbizamı satmaya değer mi

ahmett879

Kayıtlı Üye
Merhaba 2013 model 1.2 TSİ style dsg ibizam var ve 13binde. Kazasız boyasız hatasız. Arabadan çok memnunun Ama bebek olduktan sonra küçük gelmeye başladı ve benzinli olduğu için pek gezemedim ayrıca denizli İstanbul arası bolca gezmeyi düşünüyorum. 2012 model düşük km otomatik leon var aklımda. Sıfirına param yetmez. Copa plus mı yoksa cr style mi tavsiye edersiniz nelere dikkat etmeliyim? Ve buna değer mi? teşekkürler

HUAWEI G610-U30 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Merhaba 2013 model 1.2 TSİ style dsg ibizam var ve 13binde. Kazasız boyasız hatasız. Arabadan çok memnunun Ama bebek olduktan sonra küçük gelmeye başladı ve benzinli olduğu için pek gezemedim ayrıca denizli İstanbul arası bolca gezmeyi düşünüyorum. 2012 model düşük km otomatik leon var aklımda. Sıfirına param yetmez. Copa plus mı yoksa cr style mi tavsiye edersiniz nelere dikkat etmeliyim? Ve buna değer mi? teşekkürler

Merhaba Ahmet kardeşim.. 2012 leon copa plus kullanıcısı olarak fr alamıyorsanız copa plus alın derim. Cr Style pek özellik yok ama copa plus öyle değil mercek farlar cok fonksiyonlu yol bilgisayarı led stoplar fr döşeme koltuklar bunlar hep fr ile aynı copa plusun fr dan farkı fr da 17 inç jant ve fr tamponu var. Copada 16 inç jant ve normal Style tampon var.. Kesinlikle copa diyorum. Benzinli dizel farketmez ama copa olsun:)

❤️ Aşk-ı Şehir Eskişehir ❤️
❤️❤️Scw heryerde❤️❤️

adaş bende de ibiza var 1.4 ama lpg taktırdım birtanede kızım var 4 yaşında sıkıntı yaşamıyorum evet araç küçük ama idare ediyorum inşallah bunu satınca seat suv modeli almayı düşünüyorum ;) bence satma derım o ayarda temız bır leon bulamaya bılırsın zaten bulsanda fıyatlar ucuk butçeyı zorlamaya degmez diye düşünüyorum.

ufacık dunyalar güzeli bebeği sığdıramadın mı ibizaya...bende 3 cocuk var cordoba bize yetiyor(gerci tam büyümediler) :D
vw transporter al ahmet :) @ahmett879
ki kordobanın arka koltuklarından şikayetçi olmama rağmen bizede yetiyor günlük rutin kullanımda :D gezmeyede ideal :)
O7jq7P.jpg

SCW HER YERDE

Belirtmemişsiniz fakat İbiza aracınız sanırım sıfır ilk sahibisiniz diye tahmin ediyorum. Şunu da göz önünde bulundurarak karar verirseniz daha mantıklı hareket etmiş olursunuz. İkinci el araçlar Türkiye'de biraz şans işi gibi ve 2012 araç bakıyorsunuz bir yıl daha düşük model alacaksınız ve aldığınız araç kullanıcıdan kaynaklı belki kısa bir süre sonra masraf çıkarma şansı var ve başınızı ağrıtabilir. Eğer sandığım gibi aracınız sıfır ise üzerine biraz daha ekleyip ilerde sıfır araca geçmek daha mantıklı olacaktır. Çünkü başkasının keyfini sürüp elden çıkardıktan sonra alan kişide aracın masraf çıkarması çok rahatsız edici bir durum. Yinede yetmiyor diyorsanız Copa daha mantıklı olur ve acele etmeyip temiz bir araç bulmanızı tavsiye ederim :)

Merhaba Ahmet kardeşim.. 2012 leon copa plus kullanıcısı olarak fr alamıyorsanız copa plus alın derim. Cr Style pek özellik yok ama copa plus öyle değil mercek farlar cok fonksiyonlu yol bilgisayarı led stoplar fr döşeme koltuklar bunlar hep fr ile aynı copa plusun fr dan farkı fr da 17 inç jant ve fr tamponu var. Copada 16 inç jant ve normal Style tampon var.. Kesinlikle copa diyorum. Benzinli dizel farketmez ama copa olsun:)

❤️ Aşk-ı Şehir Eskişehir ❤️
❤️❤️Scw heryerde❤️❤️
Ben de zaten copa düşünüyordum fr manuel olduğu için.

adaş bende de ibiza var 1.4 ama lpg taktırdım birtanede kızım var 4 yaşında sıkıntı yaşamıyorum evet araç küçük ama idare ediyorum inşallah bunu satınca seat suv modeli almayı düşünüyorum ;) bence satma derım o ayarda temız bır leon bulamaya bılırsın zaten bulsanda fıyatlar ucuk butçeyı zorlamaya degmez diye düşünüyorum.
Benimki 1.2 TSİ olduğu için tüp sıkıntı ya aslında dar gelmesi bahane zaten

Geri
Üst Alt