Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza zavoli lpg hakkında

white54

Kayıtlı Üye
İbizama lpg taktırmak istiyorum. Serviste zavoli marka lpg yi 2000 tl ye takıyorlar ve aracın garantiden çıkmadığını söylediler. Zavolinin sitesindeki fiyat listesinde simit tüp 1530 lira gözüküyor. Servis kendi kafasına göre fiyatmı biçiyor.Ben servisle hiç pazarlık yapmadım 1500 liraya inerlermi acaba. Şuan aracım 1000 km de , 3500 km de ücretsiz bakımı var ozaman taktırmayı düşünüyorum , yada hiç beklemeden taktırayımmı? Bu arada bi kaç arkadaştan zavolinin iyi ve sorunsuz olduğunu duydum doğrumudur. Fikirlerinizi bekliyorum.

ZAVOLÄ° SIRALI OTOGAZ SÄ°STEMLERÄ°

Hakan abi bende düşünüyorum ama fiyat çok yüksek. Bana o kadar dememişlerdi. Farklı bir kit mi acaba

Zavolinin sayfasında bu fiyatlar var öztürklerde taktıran arkadaş varmı acaba yardımcı olursa sevinirim , acaba hangi kiti takıyorlar. Silindir tank ile simit arasında 50 tl far var .Ben simit düşünüyorum.

Yasin arkadaşım bu arada yaşım 29 41 gözüküyor, düzelteyim hemen
4 SİLİNDİR KİT 1480 TL 1530 TL4 SİLİNDİR SÜPER KİT 1640 TL 1700 TL4 SİLİNDİR ALISEI KİT (AKILLI KİT) 1900 TL 1950 TL
4 SİLİNDİR SÜPER ALISEI KİT (AKILLI KİT) 2050 TL 2100 TL

Eyvallah. Valla bende 1-2 ay kadar oldu, sorduğumda ama kit konusunda bilgi almadım. Hangisine 1500 dediler hatırlamıyorum. Aslında bende serviste düşünüyorum taktırmayı ama kit konusunda kafam karışık. Bizim araçların bagajları ufak zaten kesinlikle simit derim.

ben kasım 2010 da aracı daha teslim almadan seat öztürkler (sakarya) de taktırdım lpg de hiçbir sıkıntı yok, o tarihte bana da aynı fiyatı çektiler... yani 2000tl, garanti ile ilgili bi durum sanırım yoksa 1500tl olduğunu herkes bilir...
performans olarak aracın benzinde mi yoksa lpg de mi olduğunu farkedemiyorsunuz... o kadar iyi... soğuk havalarda tekleme falan hiçbir şey yok...

Ben aracı Ocak 2011 de alırken Erya lpg yaparsan garanti dışı kalırsın demişti.Seat sonunda bir lpg firmasıyla anlaştı mı?

Bayiler kendi adlarına bu garantiyi bozmuyor olabilirler. Burdaki Honda bayiside önceleri lpg olan araçları servise bile almıyorlardı. Şimdi ise kendileri lpg takıyorlar. Dediğim gibi Sakarya'daki bayiye taktırdığın lpg İstanbuldaki bayide garantiyi bozuyor olabilir.

fiyatlar konusunda indirim yaparlarmı yapmazlarmı bilmiyorum ama lpg yi servis takıp aracı garantiden çıkarmıyorlarsa 500-600 tl fazla vermişiniz çokta önemli değil bence dışarda taktırıp garantiden çıkacağına 500 tl fazla verin garantiniz devam etsin ne olduk var ne de olmadık....

ben kasım 2010 da aracı daha teslim almadan seat öztürkler (sakarya) de taktırdım lpg de hiçbir sıkıntı yok, o tarihte bana da aynı fiyatı çektiler... yani 2000tl, garanti ile ilgili bi durum sanırım yoksa 1500tl olduğunu herkes bilir...
performans olarak aracın benzinde mi yoksa lpg de mi olduğunu farkedemiyorsunuz... o kadar iyi... soğuk havalarda tekleme falan hiçbir şey yok...
Size hangi kiti taktılar acaba , zavolinin normal ,super,alisei ve süper alisei olmal üzere 4 farklı kiti var. Aralarındaki fark nedir.Öztürkler hangisini takıyor bilgi verirmisiniz_?

Kitlerin farklılıklarını bende merak ediyorum aslında.

Geri
Üst Alt