Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Yay..!!

yaydan pek anlamam ama polo uyumluysa mutlaka olur ibizaya çünkü şase ve alt takımlar birebir aynı

Bana cok uygun geldıde fıyatı eger olursa almyı dusnuyorm

bence acele etme resimlere göre bakıp sana iyi yada kötü diyebilecek olanların fikrini al derim ben.. çünkü yıpranmış gibi görünüyor ben anlamam ama burada yaya bir bakışta iş görürmü görmezmi anlayabilecek olanlar yorum yaparlar.

bence acele etme resimlere göre bakıp sana iyi yada kötü diyebilecek olanların fikrini al derim ben.. çünkü yıpranmış gibi görünüyor ben anlamam ama burada yaya bir bakışta iş görürmü görmezmi anlayabilecek olanlar yorum yaparlar.

evet bnada resımde cok yıpranmıs gıbı gozukuyor iş görurmu bılmem :D

bu kadar salak bı ılan gormedım hayatım da ya.arkadasım bızıma raclara uyumlu yaylar polo 9n seat ıbıza bıde fabıa uyumlu ama onun kac modelı oldugnu bılmıyorum.takıcaksanda 35 sakın takma 50 tak zaten 35 kadar dusuruyo 35 hıc dusurmuyo bu yazdıklarım hepsı tecrubeye sabıttır.bunlarda muh aracına uyar ama bunlar 35 lık ha takmıssın ha takmamıssın bıde bunlar sonradan boya gıbı duruyo hbrın ola

bence alma bunları bi tuhaf duruyolar..

bence de alma. ogünün dediği gibi 3,5 cm ise eğer takıp takmadığın hiç belli olmaz zaten. 5cm anca düşürüyor ibizayı. eğer 5 cm olduğu kesinse o zaman düşünülebilir.

yusuf direk 5cm lik alıyoruz sana 3.5cm ile uğraşma tecrübe konuşuyor.. bir tane veliefendini oralarda tanıdık var 5cm lik kapatabiliriz sana ordan ucuz yolu ;) 3.5cm lik alırsan yakarım arabanı :D:D:eek:puhaha

Geri
Üst Alt