İbiza Yan Marşpiyer? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

İbiza Yan Marşpiyer?

AlperMertKocak

Kayıtlı Üye
Arabam Yeni Kasa ve Tek Kapı. Kapı İçleri Çizilmesin Diye Marşpiyer Arıyorum Orjinali Ne kadar veya Kaliteli Başka Nerden Bulurum İstanbul Anadolu Yakasındayım Yardımlarınızı Bekliyorum

edit:yan marşpiyer değil kapı basamağı kapı içi nikelajı demek istedim gece yazdığımda yanlış yazmışım

bbj_bt

Kayıtlı Üye
Bende arıyorum fibercilerle gorus kendin yaptır. 100 200 arasında bişi tutyor ben once spoiler yapcam

Anıl Fuat Ulkem

Kayıtlı Üye
Arabam Yeni Kasa ve Tek Kapı. Kapı İçleri Çizilmesin Diye Marşpiyer Arıyorum Orjinali Ne kadar veya Kaliteli Başka Nerden Bulurum İstanbul Anadolu Yakasındayım Yardımlarınızı Bekliyorum
bende de aynı kasa var.. biraz araştırdım ama hazırdan ziyade yaptırmak daha mantıklı geldi.. kışı atlatalım da avrupa yakası için maslak oto sanayiye uğramayı düşünüyorum. yaptıracak olursan merakla resimlerini beklerim.. :)

AlperMertKocak

Kayıtlı Üye
bu gün bi iki yere bakıcam işe yarar bişey olursa söylerim gece gecede yanlış yazmışım ama siz beni anlamışsınız yan marşpiyer nedir :D

kamikaze

Kayıtlı Üye
Kapı içleri çizilmesin diye??? Marşpiyel, kapı kapalı iken, aşğıda gördüğümüz, ön/arka lastik arası saç parçadır, buraya dıştan plastik/fiber parça yapılır yapıştırılır/vidalanır, kapı içi ile alakası yoktur?

burakfatih

Kayıtlı Üye
Evet internette kapı içi nikelajları var aslında ben de alsam iyi olur..acaba takılcak yerlerin ölçüsü nedir ki önler 62ye 3 arkalar 32ye 3 var heryerde bu bizimkilere de uyar sanırım ama?var mı alan

yagami

Kayıtlı Üye
Maslak tuning garage de ibiza için spoiler,marşpiyel mevcut fakat pahalı satıyor.Yan marşpiyel 350 tl mesela..