Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Yakit depo kapagi kilitlenmiyor

PATRON

Administrator
Benim ibizanin yakit kapagi kilitlenmiyor arkadaslar kapilari kilitledigimde sizdede aynimi

Edit: konu basligi duzeltildi

Normalde kumandadan kilitlediğinde kilitleniyo olması gerekir serbay..Bizimkilerde bile öyle..açarkende iki kere basarsan bagaj açılıyor..Sistem bu şekilde bizde...

Bagaj kılıt dugmesıne kumandadan bı kapat-ac yapıp tekrar normal kılıtı denedınızmı?

Cok ozur dilerim arkadaslar bagaj kapagi derken yakit depo kapagi olacakti :(( disaridan kapilar kilitli dahi olsa benzin kapagim aciliyor. Konu basliginida duzelttim

onlar anahtarla açılıp kapanmıyor mu bizim ibizadaki öyle.

Kamyon gibi her depo dolumunda anahtarlami ugrasacazya

leonlarda anahtar felan yok içerden açılıyor. dışardan kapanıyor. ibizalarda neden farklı acaba:confused:

öyle bende geçen benzın alınca farkettım.Ablamda yanımdaydı neden verdın anahtarı ben vermıyorum demişti.Sürekli depo acık gezıyormuş..

bende anahtar veriyorum..ama leonda vermiyordum..dış kapak kapattığında kitleniyordu açmak için içerden açılıyordu depo kapağı..yni bocalarda öyle olması gerekmiyor mu busan hasan gülşen doğru cevap verecektir

boca da mı anahtarlı depo kapagı kullanıyor yuhhhh

Geri
Üst Alt