Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Yakit depo kapagi kilitlenmiyor

serbay üzgünüm şimdi hasan'a sordum...malesef benzin alırken anahtarı benzinciye veriyorsun açıyor dolduruyor sonra sana anahtarı geri veriyor..eve gelincede bu şimdi kitlememiş olabilir diye sen bir daha kontrol ediyorsun

abi maskara olduk herkeze.. :mad: 50 milyar veriyorsun bagaj kapagın otomatik değil ! 10 liralık arabalarda bile var... 2 küp şeker atsalar depo kapağına tamamdır..

2011 ibizada 2 secenekli yapmislar ister depodan kitlemiyor yada araca kitlediginde dis kapak kitleniyor

Leon da anahtr yok kapilara bagli kumandayla acilip kapaniyor

Bende şaşıdım o yüzden benzini aldıktan sonra kendi ellerimle kilitliyorum!!:rolleyes:

çok saçma birşey ya artık pompacıda gülüyor bana :rolleyes:

Nasıl yani ben benzin aldıktan sonra kitlemiyorum..Kapanınca kilitlenmiyor mu ?

abi galiba paranla rezil olmak böle bisey 50 60 milyar veriyosun depo kilitleme filan yoq 36 milyarlık arbada bile war :S:S

Geri
Üst Alt