Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza ya Deri Döşeme

errddm

Kayıtlı Üye
%90 ihtimal bundan 1 ay sonra ibizaya deri döşeme yaptırıcağım.
Uzun zamandır düşünüyordum ama imkan bulamıyordum, daha önceden aklımda hep kırmızı deri vardı..Hala da içimden o geçiyor..ART-Car da yaptırmayı düşünüyorum..
Araç siyah..İçide siyah..Koltukları ve kapı içlerini kırmızı suni deri , dikişleri siyah yaptırmayı düşünüyorum..Vites körüğünün ve direksiyon dikişlerinide kırmızı yaparak bir kontrast elde edebilirim..Sizce nasıl olur?

Hayalimde buna benzer bir görüntü var.

interior_004.jpg

Aracın standart koltukları..

YFQEU.jpg

KWAaT.jpg

deri döşeme hiç sevmiyorum o yüzden sen beğendiysen yaptır gitsin

deri döşeme çok şık duruyor ama soğuk kış günlerinde bindiğindeki soğukluk etkisi rezalet:D yazın yanmasıda cabası. koltuk ısıtma olmadan deri döşeme taraftarı diilim

hava şartlarında sizi zorlayacaktır. ama bunlar önemli değil diyorsan düşüncelerin güzel uygulama sonrası fotolarını bekleriz...

Deri döşemeye hem ısıtma hem soğutma yapılabiliyor.... Isıtma için karbon film gibi bir şerit koyuluyor, elektrik bağlanıyor, koltuk sayısına göre düğme koyuluyor... Soğutma için de alt ve arka kısımda kalan kısımlara (koltuğun süngeri üzerine) 4-5er tane küçük fan koyuluyor. Deri kısım delikli oluyor tabi bunun için.

Bir de bişeyi merak ettim: koltuklar deri kaplama oluyor da, koltukların süngeri değişmezse ilk resimdeki gibi olmaz galiba. Onları da fiyata dahil ediyorlar mı? E tabi bir de airbag'ler var...

İyi bir iscilik olursa ama gercekten iyi bir iscilik arabayi gercekten cok guzel gosterir ama fena degil denecek kadar bile olsa bana gore arabayi cakal isi yapior..insallah guzel olur

ART-CAR dan Cem bey ile görüştüm..YAklaşık olarak 950-1100 TL arası bir fiyata çıkacak..Alman Suni deri kullanılacak..Son kasa ibizada daha önce uygulama yapışmamış ama eski kasada yapılmış..Hatta benim örnek olarak koydugum eos fotoğrafındakine yakın bir ton..

Uygulama yapılmış araç.

9F191FC905B846CABB41508440471786.jpg

45F4CC6754114E208C230FFBC9A13088.jpg

D91FA77097594B319E5FD41ECD65CA62.jpg

Geri
Üst Alt