Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza vag com

26_BC_726

Kayıtlı Üye
Bugün 2015 model ibiza aracımdaki vag com daki gizli özellikleri açtırdım. 3 yeni özellik eklendi. Çok tatmin olamadım ama yinede uygun maliyetle güzel şeyler oldu.
1-comfor sinyal dediğimiz sinyal koluna tek dokunuşumuzda üç kez yanıp sönmesi dört kez yanıp sönmeye yükseldi
2-kapıları kitlediğimde kısa bir korna sesi yani tek dat korna
3-en hoşuma giden bu :) parklar ve sisler yada farlar ve sisler yanarken sellektör yapınca sisler sönüp tekrar yanıyor. Bunu serii bir şekilde tekrarlayınca çok hoş bi görsel oluyor.
Heeee bide yol bilgisayarına depoya kaç litre yakıt alırsam deponun full olacağını gösteren ek bir menü geldi.
Bunların bedeli 20₺ :)

Güle güle kullanın. Güzel ve kullanışlı özellikler var.

Son 2 olay süper olmus murat bursya gidersek orada bende actıracagım:) güle güle kullan kardeşim:)

2012 Seat leon 1.4 TSİ 125 hp Copa plus

Eyvallah sametim. Bi anda aklıma geldi annemlere giderken yol üzerinde biyer vardı sordum uygulama yapıyomuş çok plansız oldu ama süper oldu :) ama selamlamayı desteklemiyomuş o çok canımı sıktı

Selamlama o kadar önemli değil ama ya takma kafana bnim istediğim geri vitese takınca ayna inme olayı burada baya konustuk yaptırma diyorlar belli bir zaman sonra ayna takılı kalıyormus. O yüzdn onu yaptırmayacagım.

Tekrar güle güle kullan hacı sellektör olayını bnde yaptırayım olmadı güzel olmustur eminim:)

Hayırlı olsun kadran selamlama yı ve yağmur da camların kspanmasini actirabildinmi

16 cdf 48

özellikler güzel olmuş ek olarak kadran selamlamayıda ekletseydin keşke. Ama ben yaptırırken arkadaş normalde olmaz bende hayret ettim ama senin araçta oldu dedi. model farkı olabilir ama yinede soruştur. kadran selamlama çok hoş kontağı açıp açıp kapatıyorum :)

Geri
Üst Alt