Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza usb girişi?

AL441

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar leonlar da usb girişi var. ibizialarda usb girişi yapılabilir mi? yapılıyorsa orijinal teypten normal cd'de müzik değiştiriyor gibi değiştirebilir miyim?

on bardaklıgın ustunde yane klımanın alt kısmında usb gırısı war ztn

bende yok sonradan takılabiliyor mu peki bunu öğrenmek istiyorum?

Sanırım yok bende :( arabaya inip bir bakim ben yine :)

baktım dediğim gibi yok :( usb yaptırmak istiyorum böyle birşey olur mu? teyp destekler mi?

teybinde zaten usb menüsü vardır muhakkak bunu bizim dursun kardeşimize sorarsan daha net bi cevap alabilirsin.

bizimkinde yok takılabilir ama servis yaparmı bilemem ve pahalıya patlar double din teypler daha mantıklı olur. sc lerde yok benimkindede yok. usb adapteri bağlıyorlar klimanın altındaki boşluk yerine

serviste mi bağlıyorlar? ve fiyatı ne kadar acaba?

yani normali öyle 0 alırken. sonradan ne yapıyorlar bilmiyorum büyük ihtimalle teyp yazılımıda değişir bizim teyplerde usb ye geçiş yok çünkü

Geri
Üst Alt