Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza usb girişi?

Benim teyp bunun aynısı (ESP'siz olanı).
Acaba bi yöntemi yok mudur? USB ya da hafıza hartı farketmez herhangi birşey olsa süper olurdu.
SEAT IBIZA (6J) – STEREO UNIT – MP3 – 6J0035156 BGY – 2013 – *breaking* | eBay
sanırım yok arkada soket girişi yok bu modellerin.media tuşu var aslında. niçin neden koymuşlar bende anlamış değilim aux içinde olabilir. ama ipodu aux e bağlarsınız cd kalitesinde ses alırsınız bu da bi gercek ben öle yapıyorum...

sanırım yok arkada soket girişi yok bu modellerin.media tuşu var aslında. niçin neden koymuşlar bende anlamış değilim aux içinde olabilir. ama ipodu aux e bağlarsınız cd kalitesinde ses alırsınız bu da bi gercek ben öle yapıyorum...
Amaç teybin kontrol ve ekranlarını kullanabilmek aslında, aux'a telefon bağlayıp görüşmelerimi bile yapıyorum. usb veya kart okuyucu olmaması can sıkıcı gerçekten.

Geri
Üst Alt