• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

İbiza TDI FR Arıyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

karapale

Kayıtlı Üye
İsim
Kıvanç İLHAN
Nereden
Kocaeli
Plaka
41 FR 107
evet 130 luk arıyorum..ibizanın tipi hoşuma gidiyor..golfte borada az km. li yok zaten hepsi 100bin üstü..araştıralım bakalım km. çok önemli değil 400bin görür o motor :D ölene kadar binmiycez ya :D

kurtbil

Kayıtlı Üye
İsim
Can Kurtbil
Nereden
İstanbul
Plaka
6R Polo GTI
Yok zaten 1.9 tdı Vw ın en dayanıklı motoru dıyebılırım,hatta 110 luk versıyonları su 2001 toledolarda bolca olan 1.9 tdı lar daha da saglam,forge krank,kol,pıston ve mahle den bunlarda:)

karapale

Kayıtlı Üye
İsim
Kıvanç İLHAN
Nereden
Kocaeli
Plaka
41 FR 107
can o zaman 110 luk bir toledo alsam turbo büyültsem bide chip ohh bak keyfime :D

mehmetelt

Kayıtlı Üye
İsim
Mehmet ÇELİK
Nereden
Karabük
Plaka
78 ST 750
Cupra bulman ımkansız gıbı bsey kıvanc,FR da tr de yok ztn:) 130 luk versıyon var tr de,sahıbınden de 5-6 tane var ama hepsının km ler fazla ıstenen fıyat cok.130 luk golf,bora,toledolar mevcut yıne,onlara da bakabılırsın
öhö öhö :D:D:D

kurtbil

Kayıtlı Üye
İsim
Can Kurtbil
Nereden
İstanbul
Plaka
6R Polo GTI
hahahaha sozum meclısten dısarı :D
can o zaman 110 luk bir toledo alsam turbo büyültsem bide chip ohh bak keyfime :D
ben buyuk ıhtımalle oyle yapcam,butceme gore 110 luk toledo hem uygun hemde ısteklerımı karsılayabılcek b araba,gonul ıster leonu olsun ama leonlarda sıgno paketlerde benı asıyo zaten 3 tane var sahıbınden de.Ufak ufak kenara koyup buyuk turbo,enjektor,pompa,manıfold ve bunlara uygun yazılımı yaptırdın mı zaten aynı degerlere cıkabılyosun.190-200bg arası dızel benı keser:)

mehmetelt

Kayıtlı Üye
İsim
Mehmet ÇELİK
Nereden
Karabük
Plaka
78 ST 750
130 luk tdi için sizlerin şu konuda dikkatini çekmek istiyorum. bu motor vw ve audinin birçok aracında kullanılmış bir motor. aynı model benzinli araç ile, 130 luk tdi motor araç arasındaki fiyat farkına bakın. sadece motordan kaynaklanan fiyat farkı 6-7 bin lira. sıfırlarına bakarsak aradaki fark 13-14 bin liraya kadar yükseliyor.

kurtbil

Kayıtlı Üye
İsim
Can Kurtbil
Nereden
İstanbul
Plaka
6R Polo GTI
Dedıklerınde haklısın mehmet ,dızel sıfır da alsan ıkıncı elde alsan benzınlıden pahalı olyo,benım dusuncem su yonde,kmsı yuksek ve pahalı dememdekı amac olakı aldı 150bınde ve sorun cıkarmaya basladı bu sefer hem butceme gore pahalı b arac almıs olcam hemde cıkan sorunlar ıcın para harcıcam.mısal senın arabanı alcak olurum dersın sunlar bunlar degıstı sorun cıkarcak b durum yok o zaman kendımı kasar alırım,ama baska bırınden aynı fıyatta b 1.9 tdı alcak olsam adam bana ne kadar durust olcak bılememkı.Brazcıkta TR de bu arabanın az olmasından dolayı da fıyatları yukarda tutabılyosunuz:)

kaya5789

Kayıtlı Üye
İsim
Melih
Nereden
İstanbul
Plaka
34 TM 4707

kurtbil

Kayıtlı Üye
İsim
Can Kurtbil
Nereden
İstanbul
Plaka
6R Polo GTI
Butceye uygun oldugu surece ılk ıkısı alınır zewkle bınılır:)

mehmetelt

Kayıtlı Üye
İsim
Mehmet ÇELİK
Nereden
Karabük
Plaka
78 ST 750
Dedıklerınde haklısın mehmet ,dızel sıfır da alsan ıkıncı elde alsan benzınlıden pahalı olyo,benım dusuncem su yonde,kmsı yuksek ve pahalı dememdekı amac olakı aldı 150bınde ve sorun cıkarmaya basladı bu sefer hem butceme gore pahalı b arac almıs olcam hemde cıkan sorunlar ıcın para harcıcam.mısal senın arabanı alcak olurum dersın sunlar bunlar degıstı sorun cıkarcak b durum yok o zaman kendımı kasar alırım,ama baska bırınden aynı fıyatta b 1.9 tdı alcak olsam adam bana ne kadar durust olcak bılememkı.Brazcıkta TR de bu arabanın az olmasından dolayı da fıyatları yukarda tutabılyosunuz:)
valla ben ciddi ciddi satacak olsam arabayı 19 a falan verecem. çünkü bir kaç kusuru var arabanın. kusursuzunu bulmak zaten imkansız. eğer bu araç alınacaksa gözünü karartacaksın. ben öyle yapmıştım. yok şuyu var yok buyu var dersen alamıyorsun bir türlü. ben şu anda gayet memnunum aracımdan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt