Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Tampon

onur34

Kayıtlı Üye
Sevgili arkadaşlar ve abiler ben 2004 ibiza kullanıcıyım fakat tamponlardan sıkıldım.Ben ön ve arka tamponları cupra yada makyajlı tamponlarla değiştirmek istiyorum elinde olan kullanmayan yada ucuz bi fiyata bulabilceğim bi yer varmı bileniniz var mı ?

Sevgili arkadaşlar ve abiler ben 2004 ibiza kullanıcıyım fakat tamponlardan sıkıldım.Ben ön ve arka tamponları cupra yada makyajlı tamponlarla değiştirmek istiyorum elinde olan kullanmayan yada ucuz bi fiyata bulabilceğim bi yer varmı bileniniz var mı ?

Çıkmacı Oto2000 e bir sormanızı öneririm orda genelde bulunabiliyor Cupra ve fr tamponları..... google dan aratırsanız telefon numarasına ulaşabilirsiniz...

Polar mavi renginde aracim
Onur34 Ben , kullanici degistiremedim :)

05389474924 Onur Sevgi.

Maslakta çıkmacıları gez tek tek hepsine telefon bırak birazda beklersen bulursun birşeyler!
Oto2000 tabiki öncelikli bi sor.

xx

oto2000 fr var dedi bide ön arka 600 tl fiyat verdi bana ne kadar uygun bilmiyorum araştırmam gerek biraz daha

Ön fr belki ama arka fr'a hiç gerek yok bence olacaksa arka cupra olsun.

Geri
Üst Alt