Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Style Multimedya Ekran

Arkadaşlar Merhaba.. Navix NVX-6679 multimedya ve koltuk kafalıkları için xxxxxxdeyim.. Sağolsun ................çok yardımcı oldu..☺ .. Reklama son vererek sadede geliyorum.. ☺

Geri Görüş Kamerası + Tv Anteni + Dvdli Kafalık için 1600 TL / 9 taksit fiyat verdi.. 50 TL kadar vade farkı alındı ama 9 ay icin problem etmedim.. Şuan takılıyor.. ESP, flaşör, Airbag tuşları için çakmak yanındaki boşluktan yararlanıyoruz.. Allah'tan tuşlar yekpare degil tek tek soketlenmiş.. Böylece vites paneli önündeki bölüm için yedek parça aramak zorunda kalmayacağım.. Fotoğraflar yakında..

Selamlar..
esnaf adam menfaatsiz fuzuli selam göndermez.sağlam reklam yaptınız :) aracınızla ilgili amatörce yaptıklarınızdan bahsedip soranlara özelden cevaplarsınız hem forum kurallarını aykırı hareket etmemiş oluruz hemde foruma katkıda bulunursunuz...hemde arkadaşların memnun kalmazsa vebal altına girmeyin derim.ısrarla reklam yasaktır.forum kurallarını okuyunuz..tşkler güle güle kullanın
SCW Forum Kuralları... | SCW - Seat Club World - Seat Forum Türkiye

Son düzenleme:
esnaf adam menfaatsiz fuzuli selam göndermez.sağlam reklam yaptınız :) aracınızla ilgili amatörce yaptıklarınızdan bahsedip soranlara özelden cevaplarsınız hem forum kurallarını aykırı hareket etmemiş oluruz hemde foruma katkıda bulunursunuz...hemde arkadaşların memnun kalmazsa vebal altına girmeyin derim.ısrarla reklam yasaktır.forum kurallarını okuyunuz..tşkler güle güle kullanın
SCW Forum Kuralları... | SCW - Seat Club World - Seat Forum Türkiye

Amacım reklam falan değildi o işin esprisiydi ki zaten reklam kelimesini ben telaffuz ederek smile koyarak da niyetimi belli ettiğimi düşünüyorum.. Ayrıca ne Muammer ne de bahsi geçen firmanın sahibi babamın oğlu değil.. Tek amacım konu ile ilgili yardımcı olmaktı.. Ben firmayı zaten ilk defa bu konunun başında yazılan yorumlardan duydum..

Bu açıklama forum kurallarına uymadığım gerçeğini değiştirmeyecek tabiki daha dikkatli davranacağım.. Uyarı için de teşekkürler..

Muammer abine bizden de slm söyle bizde siteye gelmesini bekleriz sadece kafalıklardaki monitörmü takılıyor eger öyleyse o arakam cok yüksek resimleri bekliyoruz hayırlı olsun

Beni EDS ler İYİ tanır

Teşekkürler toprağım.. Kafalık + OEM cihaz + Geri Görüş + Tv anteni bu fiyata dahil.. Diğer firmalar, kamerasız antensiz sadece OEM cihaza 1000-1100 TL fiyat çektiler... Hatta başka bir firma aracı götürdüğümde 2014 kasalara uygun model henüz çıkmadı falan dedi uğraşmadı.. Belki de orjinalliğini bozmak istemedi bilmiyorum.. Ama son durumdan çok memnunum.. Sadece benim uzun boy problemim olduğundan koltuklar haliyle geriye çekiliyor. Arkada oturan kişi baya bi yakınlaşıyor ekranla.. Acaba taktırmasamıydım diye düşünmedim değil.. Is işten geçti yapacak bisey yok tabii ama güzel bir çalışma oldu sonuçta..

Sırada spoiler ve Amerikan park ve cam filmleri var..

Amacım reklam falan değildi o işin esprisiydi ki zaten reklam kelimesini ben telaffuz ederek smile koyarak da niyetimi belli ettiğimi düşünüyorum.. Ayrıca ne Muammer ne de bahsi geçen firmanın sahibi babamın oğlu değil.. Tek amacım konu ile ilgili yardımcı olmaktı.. Ben firmayı zaten ilk defa bu konunun başında yazılan yorumlardan duydum..

Bu açıklama forum kurallarına uymadığım gerçeğini değiştirmeyecek tabiki daha dikkatli davranacağım.. Uyarı için de teşekkürler..
foruma gelen arkadaşları bazen cözmekte zorlanıyoruz.art niyetli olmadığınızı biliyorum.aracla ilgili yaptıklarınızı amatörce anlatırsanız soran olunca özelden söylersiniz...daha dikkatli olacanıza ümit ediyorum...anlayışınız için scw adına çok tşk ederim.keyifli forumlar

Bide resim paylaşsan kardeşim görsek ürünü

Beni EDS ler İYİ tanır

airbag tuşun arkaya itilecek, 4lü flaşör vites kolunun yanına alınacak tek yeri orda ben tuş arıyorum ama bulamadım aygüv oto 146 tl fiyat verdi tamam dedim ellerinde yokmuş, avek 86 tl dedi tamöam dedim 1 ay dedi :) şuan öyle geziyoprum, yurtdışında buldum komple vites etrafı tuş takımı 30 $ ve ücretsiz kargo, bakalım bi şekilde toplayacağım orayı sadece flasör tuşum sallanıytor şuan idareten.

Murat Bey.. Bu uygulamayı ben de yaptırdım. Söylediğiniz gibi airbag içeride kaldı, 4lü flaşör ve esp tuşlarını birbirine silikonlayıp çakmağın solundaki ufak boşluğa monte ettirdim geçici olarak. Böyle de kullanabilirim diye düşünürken rahatsız etmeye başladı..O bölüme tahtadan deri kaplatıp tuşları üzerine koyacaktım ama küçük de olsa bir yer kazanabilirim diye düşünerek vazgeçtim. Malum araç saklama gözü bakımından çok yetersiz. Siz tuş takımını yaptırdınız mı? Yaptırdıysanız fotoğraf paylaşmanız mümkün mü?

Murat Bey.. Bu uygulamayı ben de yaptırdım. Söylediğiniz gibi airbag içeride kaldı, 4lü flaşör ve esp tuşlarını birbirine silikonlayıp çakmağın solundaki ufak boşluğa monte ettirdim geçici olarak. Böyle de kullanabilirim diye düşünürken rahatsız etmeye başladı..O bölüme tahtadan deri kaplatıp tuşları üzerine koyacaktım ama küçük de olsa bir yer kazanabilirim diye düşünerek vazgeçtim. Malum araç saklama gözü bakımından çok yetersiz. Siz tuş takımını yaptırdınız mı? Yaptırdıysanız fotoğraf paylaşmanız mümkün mü?

evet tuş taıkımı montajı yaptırdım, çok şükür sıkıntı yok, 3 ay kablolar bağırsaklar dışarda egzindim sinirlerim bozuldu :) resimleri atarım daha evvel atmıştım ama bakarım tabi.

evet tuş taıkımı montajı yaptırdım, çok şükür sıkıntı yok, 3 ay kablolar bağırsaklar dışarda egzindim sinirlerim bozuldu :) resimleri atarım daha evvel atmıştım ama bakarım tabi.

tuş panelini bulmak sıkıntı.. açıkçası 200 cıvarı ücretler odemek istemiyorum.. nereden edinebiliriz..? bu konuda da yardımcı olabilirseniz süper olur teşekkürler..

yetkili servisten aldım @kadikoyluaslan 146 tl , başka yerde bulmak zor veya çıkmacıları araştırmak gerek, montaj için @dadaş34 başkan yardımcı olur sana, tuş takımı vitesin yanına taşındımı 10 numara 5 yıldız temiz iş oluyor.

Geri
Üst Alt