Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Stella 2000 M - Klima Derecesi

huseyincoban

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar.
Aracım ile ilgili aklıma takılan birşeyi sormak istiyorum.

Ekteki resim ayrıntılı olarak anlatmaya çalıştım.
1.butona ve daha sonra 2.butona basarak klimayı çalıştırıyorum. Gayet güzel fanlardan soğuk hava veriyor. Ancak hatırlamadığım birşey var.

Soğukluk derecesini değişirebiliyormuyduk. 3.butona basıyorum ekranda herhangi bir değişiklik olmuyor.
Ev klimalarında 18 - 20 derecede soğukluk ver şeklinde ayarlama yapabiliyoruz.
Dün açtım klimayı güzel çalışıyor ama derecenin değişip değişmediğini hatırlayamıyorum.

Kullanıcıların bilgilerini bekliyorum.

Ekli dosyalar

• 12.JPG
    12.JPG
    36 KB · Görüntüleme: 56
3 ün konu ile ilgisi olmamalı
klimayı ac ile açarsının 2 dediğiniz yer ile fan hızını artırırsınız auto tuşunun yanındakiler de klima derecesini belirlemesi gerekiyor..
eğer auto tuşunun yanıdakiler belirlemiyorsa sadece fan ile çok soğutmak için sonuna kadar açarsınız soğuduktan sonra da fanı en düşüğe getirrsiniziniz reme bakarak yazdım

Merhaba Varol Bey.
Göğüslükteki kaset çaları söktürdüm yerine mp3 çalar bir teyp taktırdım.
3. butonun bir işlemi kalmadı artık. Ancak klima derecesinde değişiklik yapamayınca bir an için yanlış bir parçayamı müdahele ettik diye düşündüm.
Teşekkürler.

yok yok o yukardaki radyo ile ilgili...onun klima ile ilgisi yok

konu hortlayacak sanırım :) 1 numaralı butonun yanındaki mavi ve kırmızı düğmeler var ya, mavi olan derece düşürüyor, kırmızı ise yükseltiyor :)

Geri
Üst Alt