Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Sportourer 1.2TDI CR

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
Geçende konu açmıştım 2.0 tdı dsg leon ile Cordoba TDI takasına pederi ikna edemedim ikinci el araba 10bin kmde dahi olsa almam diyor başkada birşey demiyor. TDI FR da 62 bin tl onu alalım da diyemedim tabi:)

oda bana böyle bir seçenekle geldi

ibiza sportourer 1.2TDI CR almak istiyorsan alırım diyor 35.500 liste fiyatı varmış kaviden 34000 e kadar düşüttürmüş 25000e körtapayı sayıyorlar üzerine 9bin TL verip bu araç alınır mı sizce?

ortak bende 1.2 tdi deilde 1.6 tdi motorun tadından yenmez 1.6 tdi bu araçda 90 hp gayet tatminkardır bence ama yinede kullananlara sormak lazım araba güzel alınası bi araç ama 1.2 tdi mi yoksa 1.6 tdi diye git geldeyim şuan :) neden 1.2???

vergi ve yakıtı düşük:) 1.2 2011 şuan 1.6 2008 den az vergi ödüyor:)

haa tmm sen tasarruf için diyosan tabi 1.2 o zaman lafım yok peki arada kaç litre oynuyor 1.6 ile?

valla 1.6 nın 4.5 yaktıgını var sayarsak ben 1.4 ile 3.1 e kadar indiysem 1.2 ile 2.5 yaktırırım gibi geliyor:) cordoba 1.4 ama 3.1 yaktırabiliyorum yani o derece:)

görkem paradan ve vergiden kaçma derim. olmuşken 1.6 tdı olsun derim. 1.6 105ps tdı altea XL yakıtı uzun yolda 3.2 litreye kadar duşuyor. benim görduğum en duşuk değer bu fakat sıkışık trafikte baya yakıyor. 7 litreye kadar gördum. iyisini sen bilirsin kardeşim. he şunuda söylim cordobadaki konfor ve yol tutuşu bunda bulamazsın bunuda bilmende yarar var. ben derimki almışken 1.6 tdı leon al.

1.6 TDI Leon 45bin TL liste fiyatı var o parada çok be Serhan ama ibizanın 1.6 TDI ına 1500TL fark var o mantıklı geliyor bana aslında bi test aracı getirselerde kullanıp karar versek adamlarda test aracıda yok yol tutarmı tutmaz mı onuda bilmiyorum

Coedoba ile Ibiza arasında suspansiyon-şase farkı yoktur? Sıfır alınacak bir Ibiza dan elbeteki memnun kalınır, Cordoba dan sonra, ama 1.2 tdi alınır mı onu bilemem, ben olsam 1.6 dan aşağı inmezdim.

1.2 hiç basmam dersen alınır.Bana bu seçeneği sunsan almam.

xx

valla bende şuan acaba peder para vermemek için bunuda almaz zaten dediği içn mi bu seçeneği sundu diye düşünüyorum :confused:

Geri
Üst Alt