Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Ses Sistemi Tavsiye

PATRON

Administrator
Bizim bocanegranın ses sitemini hiç beğenmedim zevk alamıyorum. Bunlarda ön ve arka kapılarda 16 cm'lik kolonlarmı var ?

- Kaliteli ses için ne önerirsiniz marka olarak ? ( Fiyat olarak orta seviyelerde istiyorum ne lüks nede adi marka )
- 2 takım component takım
- 2 takım hoparlör

Sanırım bunlar işimi görür? Elimde Xetec P4 EVO Prestige serisi 4 kanal amfi ve 25 cm'lik JBL bass kutusu var. Teyp olarak kesinlikle orjinalini kullanacağım.

Bencede Serbay orjinalinden kullan :eek:key:

Serbayım o 4 çıkışlı amfi ile bası süremezsin onun için ayrıca bir amfi alman gerekiyor mono olursa daha iyi olu tabi

hoparlörden kastın ne componenti anladım da hoparlör oval birşey mi istiyorsun

Bizim bocanegranın ses sitemini hiç beğenmedim zevk alamıyorum. Bunlarda ön ve arka kapılarda 16 cm'lik kolonlarmı var ?

- Kaliteli ses için ne önerirsiniz marka olarak ? ( Fiyat olarak orta seviyelerde istiyorum ne lüks nede adi marka )
- 2 takım component takım
- 2 takım hoparlör

Sanırım bunlar işimi görür? Elimde Xetec P4 EVO Prestige serisi 4 kanal amfi ve 25 cm'lik JBL bass kutusu var. Teyp olarak kesinlikle orjinalini kullanacağım.

2takım hoparlör derken?6985 tarzı oval hoparlörlerden bahsetmiyosun umarım:) orta fiyatlarda kullanabileceğin en kaliteli ve en temiz ses verecek olan componentler infinity'dir,kesinlikle şaşma ve jbl in componentlerini sakın ama sakın düşünme.anfine gelince 4kanal olduğu için tüm bu isteklerini karşılayamacağını söyliyim,o anfiyi kasmadan kullanabileceğin sistem 1takım component+bahsettiğin 25cm jbl ve değerinde(200-250rms) olan sub'lardır.

Gerçekten kaliteli ses istiyorsan Focali tavsiye ederim

Focal baştacı ama en amatör seri fiyatlarına en pro massive audio component gelebilir.o paralara çıkılcaksa direct massvie component ve besleyebilicekseniz direkt atomic marka boofer(öz apx15)...

bu amfide kullanabileceğim birşeyler arıyorum artık ne uyarsa 2 takım component + 2 takım hoparlör vs vs :) tam anlamam

Geri
Üst Alt