Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Ses Sistemi Tavsiye

Varol abı bende hala 2 takım 6985 ve ts-s20 tweter var.Eskı aractan kalma zamanında bu oto muzık ısıne cok para yatırdım.

işin kötü yaı parayı yatırdıkça istiyor meret:):):)
ben şu anda en son iş müzik diyorum hoç memnun değilim araçtaki sesten ama kredi kartı ile almayacağım...canlı parayla sonra hesabım şaşıyor..

serbay pro sistem güzel olur ama mehmet dediğigi arkaya 6985 tarzı sesi tokluyor doyuruyor keyifli hale getiriyor

dün heralde hopörlerim patladı sağ ön bunu garantiden değişirler mi ? yada compenat düşünüyorum bende sesi sonuna kadar açıtığımzda ses çok çok bozuluyo yani daha fazla hopörleri kaldırabilir....lütfen help me ??

garantiden değiştiriyorlar Sami.. :) ben İstanbul!a gidince kompe sistem yaptırıcam nasipse bakalım..

abi bu işin en güzel tarafi bende uye araclarda 68 hs 633 baslıklı arabaya bak ses sistemim olan üstü :) kicker ks 650.2 serısı component lerım var arakda 2 tan jl bas var 38 cm 3 tane jl anfı var alpine 9855r ana unıte var ıcerde akustık super tam sterio baglı her kanaldan arabanın her yerınden ayrı ayrı sesler gelıyoo sıstemınde orjınallerı degıstırcen bı kere kapılara mıd basını koycan orta ses az dersen 1 takım icker ks serisi oval kolan oycan o zaman 3 yollu orta sesıde onla yakala bılırsın basın yetersız kalcak ya 30 cm yada cok bas dıyosan 38 cm takabılırsınn ama kicker ks serısıyle tatmın olcaksın fıyatıda dıger focalmıs dls mıs hep bunlar cok para sen az paraya bunlarla nerdeyse aynı kalıteyı yakalıcaksın tavsıyee ..

abi bu işin en güzel tarafi bende uye araclarda 68 hs 633 baslıklı arabaya bak ses sistemim olan üstü :) kicker ks 650.2 serısı component lerım var arakda 2 tan jl bas var 38 cm 3 tane jl anfı var alpine 9855r ana unıte var ıcerde akustık super tam sterio baglı her kanaldan arabanın her yerınden ayrı ayrı sesler gelıyoo sıstemınde orjınallerı degıstırcen bı kere kapılara mıd basını koycan orta ses az dersen 1 takım icker ks serisi oval kolan oycan o zaman 3 yollu orta sesıde onla yakala bılırsın basın yetersız kalcak ya 30 cm yada cok bas dıyosan 38 cm takabılırsınn ama kicker ks serısıyle tatmın olcaksın fıyatıda dıger focalmıs dls mıs hep bunlar cok para sen az paraya bunlarla nerdeyse aynı kalıteyı yakalıcaksın tavsıyee ..

mıd-bass derken soylemek ıstedıgın kapı kolonudur.Kıckerda mıd-bass takım yok bırde kıckerın yenı serılerınden uzak durun eskı kalıtesınden eser yok benden soylemesı

Geri
Üst Alt