Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Ses Sistemi Tavsiye

2takım hoparlör derken?6985 tarzı oval hoparlörlerden bahsetmiyosun umarım:) orta fiyatlarda kullanabileceğin en kaliteli ve en temiz ses verecek olan componentler infinity'dir,kesinlikle şaşma ve jbl in componentlerini sakın ama sakın düşünme.anfine gelince 4kanal olduğu için tüm bu isteklerini karşılayamacağını söyliyim,o anfiyi kasmadan kullanabileceğin sistem 1takım component+bahsettiğin 25cm jbl ve değerinde(200-250rms) olan sub'lardır.

6985 tam bır efsanedır.Jullanmak ısteyen kullanabılır sesıde degıstırır.Guncel sıstemlerde orta seslerı yakalamaya yardımcı olur.Sub ve mın takım olunca arada kacan sesler oluyor.Sub mıd-bass takım olursa yanı uc yollu takımdır kastım dıgerlerının yakalayamadıgı sesıde yakalarsın.6985 lerde bu seslerı cok rahat duyabılırsın.Hatta uc yollu takımlar pahalı oldugu ıcın sıstemı sun-mıd-bır takım 5985 te olabılır.Ozellıkle 6985 tarzı kolon serbayın aracı yada leon gıbı araclarda kullanılabılır.

serbay elimde bi 6 kanal JL audio var istersen gönderim aga

Amplifikatör Tipi : Çoklu Kanal
Kanal Sayısı : 6 Kanal
RMS Çıkış Gücü (4 ohm) : 6 x 45 W
RMS Çıkış Gücü (2 ohm) : 6 x 75 W
Frekans Tepkisi : 10 Hz - 25 kHz
Toplam Harmonik Bozulma(THD) : % 0.08
Sinyal / Gürültü Oranı : 104 dB
Giriş Voltajı : 12 V
Boyutlar : 235 x 60 x 45 mm

serbay
2 takım komponent dediğin zaten...4 tiz 4 mid dir yada mid bas lıdır ve 4 adet de crossover dır...elindeki amfi ile ancak bunları sürersin..
yok önleri orjinal teyp den süreceğim dersen....o zaman arka tarafa bagaj üstüne de tizli mid ovallerden alabilirsin.....

ama ilk tavsiyem 2 tane mid takım al...ön ve arkalara....elindeki amfiyle bunalı sür..sesi dinle mutlaka beğeneceksin

önlere tiz mid takım al..arkalara tiz midbas takım al...amfinin ayarları ile
önlerin ve arkaların frekanzlarını ayarlayabilirsin önler daha tiz mid verirken arkalar daha baslı mid verir ve seni o doyurur diye düşünüyorum..
markaya gelince markalar fiyat ile ve aldığın yerlerle ilintilidir..
her markanın üst ve alt serileri vardır...
üst seriler daha fiyatlı ama ona göre de işlevlidir..
tavsiye edeceğim marka fiyatlı olduğu için almamıştım..şimdide aklıma gelmiyor..öğrenip sana yazacağım

focal yada rockford fosgate bide bagaja bass attınmı idare edr :)

serbay
2 takım komponent dediğin zaten...4 tiz 4 mid dir yada mid bas lıdır ve 4 adet de crossover dır...elindeki amfi ile ancak bunları sürersin..
yok önleri orjinal teyp den süreceğim dersen....o zaman arka tarafa bagaj üstüne de tizli mid ovallerden alabilirsin.....

ama ilk tavsiyem 2 tane mid takım al...ön ve arkalara....elindeki amfiyle bunalı sür..sesi dinle mutlaka beğeneceksin

önlere tiz mid takım al..arkalara tiz midbas takım al...amfinin ayarları ile
önlerin ve arkaların frekanzlarını ayarlayabilirsin önler daha tiz mid verirken arkalar daha baslı mid verir ve seni o doyurur diye düşünüyorum..
markaya gelince markalar fiyat ile ve aldığın yerlerle ilintilidir..
her markanın üst ve alt serileri vardır...
üst seriler daha fiyatlı ama ona göre de işlevlidir..
tavsiye edeceğim marka fiyatlı olduğu için almamıştım..şimdide aklıma gelmiyor..öğrenip sana yazacağım

Varol abı pıyasada satılanlar mıd takımdır.Mıdrange ve tız den oluşur.Orta ses ve tızzz ses verır.Mıdbass takım ıse Bass-mıdrange-tızzz den olusur.Bırı ıkı yollu dıgerı uc yolludur.Suruculeerıde farklıdır.Uc yollu takımlarda yada eskı 6985 tarzı kolonlarda sub ve nıd takımın veremedıgı seslerı bass ıle yakalayabılıyorsun buda dırek olarak ses kalıotesını etkılıyor.Sadece genclerın tabırı ıle dımtıs dımtıs olmamıs oluyor

Varol abı pıyasada satılanlar mıd takımdır.Mıdrange ve tız den oluşur.Orta ses ve tızzz ses verır.Mıdbass takım ıse Bass-mıdrange-tızzz den olusur.Bırı ıkı yollu dıgerı uc yolludur.Suruculeerıde farklıdır.Uc yollu takımlarda yada eskı 6985 tarzı kolonlarda sub ve nıd takımın veremedıgı seslerı bass ıle yakalayabılıyorsun buda dırek olarak ses kalıotesını etkılıyor.Sadece genclerın tabırı ıle dımtıs dımtıs olmamıs oluyor

6985 bir efsane mehmet biliyorsun zaten...
arabadaki en büyük sorun zaten üç sesi alamamakmaktan kaynaklanıyor bagajda bass sesi çooook geriden ve farklı zamanda gelyior..
6985'e kim hayır der

DLS Nordica 6.2 component sesi dinledim müthiş.. Belki komple baştan aşağı profesyonek müzik yaptırırım..

6985 bir efsane mehmet biliyorsun zaten...
arabadaki en büyük sorun zaten üç sesi alamamakmaktan kaynaklanıyor bagajda bass sesi çooook geriden ve farklı zamanda gelyior..
6985'e kim hayır der
Varol abı bende hala 2 takım 6985 ve ts-s20 tweter var.Eskı aractan kalma zamanında bu oto muzık ısıne cok para yatırdım.

Geri
Üst Alt