Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza pasta cila bilgi

1. ARACI BIR GUN ONCEDEN YIKA YARINA KADAR KURUMASINI BEKLE 2.GUNESLI BIR HAVADA ARACI GOLGEYE CEK VE BIR KISMINA PASTAY PAMUKLA SUR VEDE KURUMASINI BEKLE 1O ILE 15 DK,KURUDUKTAN SONRA TOZ HALINI ALIR 3.PASTA MAKINASIYLA UZERINDE GEC 3 ILE 5 DK ARASI ARACIN TAMAMINA BU SEKILDE PASTA VUR BITMEDI 4.SIMDI CILAYI YANI PARLATICIYI AYNI YOLLA KISIM KISIM ARACIN TAMAMINA UYGULA VE ARACI BIR GUN SONRA FIRCA KULLANMADAN YIKA.Bu uygulamayi ayda bir 4 ay boyunca tekrarla 4 aydan sonra bu uygulamayi 3 bir yap ayda istedigin gibi olacaktir.

Makınası olmadan elle bır ıse yaramaz bosuna ugrasmıs olursun

pasta cila atma işi zor bir iş vesselam ayarsız bir uygulama yaparsan arabayı satarken sıkıntı yaşarsın
boya numarası bazen tutmayabiliyor :)) bunu unutma saatlerce uğraşmak yerine alternatif ;

Eğer haziran vergini yatırmadıysan garanti internet bankacılığından yatır makbuzu çıktı olarak al
en yakın sonax bayisine git 150 liraya pasta cila + boya koruma yapıyorlar

bence kırmızıdan daha hoş senin arabanın rengi.Hem o nerden çıktı şimdi? İllede boyatacağım diyorsanda bence kaplatmayı düşün hiç değilse ileride satacağın zaman sinir olmazsın millet nerden ne çıkartacağını şaşırıyor çünkü adama desen keyfe keder boyandı inandırana kadar sinir hastası olursun valla :)

Geçenlerde işkembe içiyorduk bir tane honda civic geldi vtec kasalardan kıpkırmızı araba yanıyor resmen
tıfıl bir çocuk indi içinden çağırdım yanıma sordum biliyorum vteclerde kırmızı renk yok özel boyatmış
ferrari kırmızısı diyor 2000liraya mal oldu dedi aynı renki yapacak birini bulursam hiç belli olmaz boyatabilirim..

satarken sıkıntı aşayacağımı sanmam önumuzdeki 5 sene satma planım yok zaten o zamana kadar da bizim arabanın ederi
13-15 milyar Allah kerim

Şampuanı kullanan elemanlardan biri daha önce meguiarsın şampuanını kullanmış..Bu şampuanın da onun gibi olduğunu ve hatta daha çok parlattığını yazmış...

kardeş bence kendin girme bu işe, makinasız zor olur. Deneyip başarısız olan çok insan duydum.

Değerli scw üyeleri işlemi uyguladım gün içerisinde fotoları paylasacağım

Fotoları 1. sayfaya ilk mesaj a koydum teşekkürler iyi kötü yorumlarınızı bekliyorum Teşekkürler

bende ellle yaptırdım de pek de şaşalı bırsey olmadı bı de senn araba beyaz cok bellı olmaz pasta cıla koyu arabalarda guzel duruyor ve makınesız yapılan bı ıse yaramıyor.

Geri
Üst Alt